انتخاب اصلح در انتخابات معیار و ملاک مقام معظم رهبری است
+ پ -
انتخاب اصلح در انتخابات معیار و ملاک مقام معظم رهبری است

رئیس اداره اوقاف و امو خیریه شهرستان حاجی آباد در جمع کثیری از واقفان و هیئت امناهای مساجد و امامزادگان بر پیروی از ملاک و معیارهای مقام معظم رهبری در انتخاباتهای مجلس و خبرگان رهبری تاکید کرد.

به گزارش  شبکه اطلاع رسانی هرمز،مهندس داوود رستگار رئیس اداره اوقاف و امور خیریه حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار پیارم با تاکید بر اینکه انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برخلاف سایر کشورها، متکی بر تأمین منافع مردم و اسلام است ، افزود:حضور میلیونی ملت بزرگ ایران در راهپیمائی ۲۲بهمن امسال پایبندی مردم به اصل ولایت فقیه را به رخ فتنه گران و دشمنان انقلاب کشید و انشاالله این حضور حداکثری زمینه حماسه ای دیگر در پای صندوقهای رای در هفتم اسفندماه فراهم خواهد کرد و تجدید بیعت با آرمانهای امام و شهدا خواهیم بست.

وی با بیان اینکه دشمن در حال تلاش برای ایجاد یاس و ناامیدی در مردم است، گفت: دشمنان نظام در ادوار گذشته انتخابات نیز توطئه هایی را ایجاد کردند گرچه دچار شکستی برگشت ناپذیر شدند ولی امروزه همه مردم ما باید بابیداری و بصیرت ، این انتخابات را به خوبی پشت سر بگذارند.

مهندس رستگار از مردم به ویژه واقفان و هیئت امناهای مساجد و امامزادگان خواست به معیارهایی که رهبر معظم انقلاب برای افراد اصلح بیان فرموده اند، توجه ویژه ای داشته باشند.

وی با اشاره به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر اینکه انتخاب بایدبهترین از لحاظ ایمان، بهترین از لحاظ اخلاص و امانت، بهترین از لحاظ دینداری و آمادگی برای حضور در میدان های انقلاب؛ دردشناس ترین ودردمندترین نسبت به نیازهای مردم باشد،افزود: مردم باید نماینده مومن، باتقوا، خداترس، دارای حسن خلق و بصیرت سیاسی و با شجاعت را برای مجلس انتخاب کنند.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff