مقاوم بودن اقتصاد در مقابل تحریم های دشمن یک رکن است
+ پ -
مقاوم بودن اقتصاد در مقابل  تحریم های دشمن یک رکن است
رییس دفتر فرهنگ اسلامی واحد بندرعباس:

مقاوم بودن اقتصاد در مقابل تحریم های دشمن یک رکن است

رییس دفتر فرهنگ اسلامی واحد بندرعباس گفت: اقتصاد مقاومتی یک شعار نیست بلکه یک واقعیت است و باید با برنامه ریزی اصولی در مقابل فشارهای غربی ها به این دغدغه پایان دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  هرمزپرس ، به همت کانون جرعه نور دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس کرسی آزاد اندیشی با محوریت اقتصاد مقاومتی و چالش های مهم فعلی اقتصاد کشور با حضور جمعی از دانشجویان این واحد دانشگاهی برگزار شد.

حجت السلام والمسلمین حسن زارع،رییس دفتر فرهنگ اسلامی واحد بندرعباس با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی )در خصوص اهتمام و همدلی دولت و ملت در بحث اقتصاد مقاومتی کشور گفت: مقاوم بودن اقتصاد در مقابل هجمه ها و تحریم های دشمن یک رکن اساسی و مهم است که همه باید به این مسله توجه ویژه ای داشته باشیم.
زارعی هدف از برگزاری کرسی آزاد اندیشی با این موضوع در دانشگاه را تفهیم و نهادینه کردن فرهنگ اقتصاد مقاومتی در بین دانشجویان و جوانان یاد کرد و گفت:دانشجویان باید بدانند که اقتصاد مقاومتی یک شعار نیست بلکه یک واقعیت است و باید با برنامه ریزی اصولی در مقابل فشارهای غربی ها به این دغدغه پایان دهند.
وی خاطر نشان کرد:دانشگاه نیز باید با حمایت از شرکت های دانش بنیان و تبدیل علم به ثروت در توسعه کشور سهیم باشد و با آسیب شناسی در این زمینه کمک شایانی در این راه صورت دهد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff