مقاله موسسه زبان بستک در کنفرانس بین المللی علوم انسانی دبی پذیرفته شد
+ پ -
مقاله موسسه زبان بستک در کنفرانس بین المللی علوم انسانی دبی پذیرفته شد

عبدالرحیم مقیمی و حلیمه محمدمحمودی از منطقه فرامرزان شهرستان بستک به کنفرانس های بین المللی علوم انسانی در دبی راه یافتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، مقاله نوشته شده توسط عبدالرحیم مقیمی مدیر موسسه زبان راه فردا، در تهران تایید شد و مورد پذیرش کنفرانس بین المللی قرار گرفت.

 
عبدالرحیم مقیمی و حلیمه محمدمحمودی از منطقه فرامرزان ، جزء اولین نفراتی هستند که موفق شده اند با ارائه مقاله معتبر در کنفرانس های بین المللی شرکت نمایند.
 
مدیر موسسه زبان راه فردا هدف از ارائه این مقاله را بالا بردن سطح علمی شهرستان بستک دانست و در حال حاضر نیز در تلاش برای چاپ مقاله در ژورنال های بین المللی است.
 
مقیمی در حیطه کاری خود به مدت ۱۰ سال با آموزشگاه های شیراز و جناب آقای دکتر مرزبان استاد و عضو هیئت علمی در شیراز همکاری داشته است.وی همچنین حدود ۸ سال است که با مدرسان و دانش آموزان آموزشگاه های زبان امارات متحده عربی همکاری دارد و دارای تاییدیه تدریس از کشور امارات می باشد.
وی سابقه ۱۵ سال تدریس در آموزشگاه زبان شیراز و بستک را دارد و مسئول برگزاری آزمون TTC (آزمون تربیت مدرس) در شهرستان بستک است.
 
قابل ذکر است که کنفرانس بین المللی مدیریت و علوم انسانی هرساله در کشورهای مختلف برگزار می شود که پروفسورهایی از کشورهای آمریکا ، دانمارک ، کانادا ، انگلیس ، ایرلند ، استرالیا و ایران داور مسابقات هستند.
 
محل برگزاری کنفرانس امسال در سالن رز ریحان واقع در خیابان شیخ زاید شهر دبی در امارات است که برای پذیرفته شدگان کارت دعوت صادر شده و به محض ورود به مرکز کنفرانس ، کارت اصلی به نویسندگان داده می شود تا در کنفرانس حضور یابند.
 
پذیرفته شدگان برای ارائه شفاهی مقاله به زبان انگلیسی در حضور داوران به روی سن رفته و پس از پایان کنفرانس و جواب دادن به سوالات داوران ، مدرک بین المللی کنفرانس به آنها اعطا می شود.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff