مقابله با نفوذ دشمن اصلی ترین هدف بسیجی است
+ پ -
مقابله با نفوذ دشمن اصلی ترین هدف بسیجی است

امام جمعه رودان گفت: مبارزه با نفوذ دشمن در کشور اولین وظیفه ای است که باید بسیج انجام دهد و از دغدغه های اصلی مقام معظم رهبری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛حجت الاسلام سیدمهدی تاج زاد امام جمعه رودان در خطبه های عبادی سیاسی امروز شهرستان، ضمن دعوت مردم به تقوای الهی گفت: هر کسی در هر جایگاه و مسئولیتی در کشور جمهوری اسلامی ایران باید تقوا داشته باشد و کار را با تقوا به نحو احسن انجام دهد.

 

 

وی در مورد حملاتی که توسط تروریست ها در پاریس اتفاق افتاد و داعش آن را به عهده گرفته است، اظهار کرد: این حملات ادامه همان تراژدی غمباری است که علیه مردم مسلمان در سوریه و عراق چندین سال است که انجام می شود.

 

خطیب نماز جمعه رودان با اشاره به رفتار دوگانه کشورهای غربی در قبال داعش و تروریست، گفت: زمانی که در لبنان در آن حادثه تاسف بار صدها تن شهید می شوند و داعش آن جنایات را برعهده می گیرد، همه این کشورهایی که الان، کشتار در پاریس را محکوم می کنند آن موقع خفه خون گرفتند و سکوت کردند.

 

وی اظهار کرد: به عقیده کشورهای غربی اگر داعش و تروریست ها در کشورهای مسلمان جرم وجنایت انجام دهند، تروریست خوب محسوب می شوند و اگر در کشورهای غربی و جنایت و کشتار به راه اندازند، تروریست بد بحساب می آیند.

 

تاج زاد ادامه داد: اگر کشورهای غربی بخصوص آمریکا و هم پیمانانش به داعش و گروههای تروریستی کمک مالی و تسلیحاتی نکنند داعش نابود می شود، داعش دست پروده خود شماست.

 

وی با اشاره به آغاز هفته بسیج در کشور و آن حرکت ماندگاری  امام راحل  و بسیج  گفت: بسیج فرهنگ بالنده است، این بسیج منحصر به انقلاب اسلامی ماست، شجره طیبه ای که در این چند دهه تشکیل شده ودر رشد و پیشرفت انقلاب اسلامی سهم بسزایی دارد.

 

 

تاج زاد تصریح کرد: معنا بسیجی یعنی حضور در میدان، هرکسی در هر دلبلس و موقعیتی اگر خودش را خادم انقلاب بداند بسیجی است.

 

 

وی وظایف بسیج را در شرایط امروز را تشریح کرد و افزود: مبارزه با نفوذ دشمن در کشور اولین وظیفه ای است که باید بسیج انجام دهد و از دغدغه های اصلی مقام معظم رهبری است، دوم اینکه ، با آسیب های اجتماعی در کشور مبارزه کند و سوم، کمک به دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

 

 

تاج زاد تصریح کرد: بسیجی باید مطابق نیاز و ضرورت های کشور و امت اسلامی حرکت کند ودر عرصه های مختلف، اقتصادی،فرهنگ و هر جایی که نیاز شد به میدان بیاید و به رهبر و ولایت لبیک بگوید و مقابل دشمن بایستد.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff