مقابله با فساد و خدمت بی منت تفاوت انقلاب با نظام طاغوت است
+ پ -
مقابله با فساد و خدمت بی منت تفاوت انقلاب با نظام طاغوت است

امام جمعه شهرستان سیریک گفت ضمن اشاره به اهمیت مقابله با فساد بویژه اداری و خدمت بی منت به مردم گفت: تفاوتی که در انقلاب اسلامی و نظام طاغوت وجود دارد مبارزه انقلاب با فساد و خدمت بی منت به مردم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از آذینی ،حجه الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری در خطبه های نماز جمعه شهرستان سیریک درباره اجرایی شدن برجام و کارهای ضروری پس  برجام اظهار داشت: مقام معظم رهبری ضمن تقدیر و تشکر از همه دست‌اندرکاران مذاکره کننده و تیم دیپلماسی و پیگیری‌های شبانه‌روزی، افکار عمومی را به چند موضوع مهم از جمله مقاومت جانانه ملت غیور، مقاوم، صابر، متدین و ولایتمدار بوده توجه دادند.

امام جمعه سیریک با اشاره به سفر ریاست جمهور به کشورهای اروپایی ایتالیا و فرانسه افزود:  امیدواریم دیدار رئیس جمهور از کشورهای ایتالیا و فرانسه تبلور نو و جدیدی از رفتارهای قدرت دیپلماسی باشد که برای کشور و مردم منشاء همکاری های سودمند متقابل در عرصه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی باشد.

حجه الاسلام صفایی حائری ضمن تبریک  ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: ۱۲ بهمن و ایام الله دهه مبارک فجر سالروز  بازگشت پیروز مندانه حضرت امام خمینی (ره) به میهن حاصل همت، تلاش و زحمات فراوان جوانان و شیر زنان و  دلاور مردان این خطه بود که در عین قدرت نظام شاهنشاهی به رهبری امام سکوت و بهاری نو در جهان اسلام برای مسلمانان و مردم ایران تولد و ظهور کرد.

وی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی تفاوت های بسیاری با رژیم مستکبر شاهنشاهی دارد اما  یکی از شاخص ترین تفاوت های حکومت نظام مقدس جمهوری اسلامی با نظام ستم شاهی این بود که  رژیم ستم شاهی خود منشاء فساد های اخلاقی، اقتصادی، گناه ، بزهکاری، تبهکاری، ترویج بی بند و باری، رواج مصرف مواد مخدر در سطح جامعه بود ولی نظام مقدس جمهوری اسلامی نطامی برخواسته از اسلام ناب محمدی و مهمترین رسالت آن برقراری عدالت، مقابله با ظلم، فساد و رفع مسائل و مشکلات و خدمت بی منت به مردم است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان با بیان اینکه نمی خواهم بگویم که در نظام مقدس جمهوری اسلامی مسائل و مشکلات و گناه نیست اظهار داشت: الحمدالله به برکت این نظام خدمات و کارهای  بزرگی به همت جوانان و دانشمندان برومند بدون کمک کشورهای غربی و شرقی صورت گرفته که همه برای خدمت و ارتقای شان و منزلت ایرانی و سر بلندی اسلام  و نظام قابل قیاس نیست و از این حیث یک نعمت بزرگ الهی برای  ماست.

امام جمعه شهرستان سیریک ابراز داشت: دهه فجر برای ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نماد شادی، شجاعت، اتحاد، همبستگی و همدلی و برگزاری آئین های جشن انقلاب و ارائه  و معرفی خدمات و دستاوردهای یک ساله خدمت و تلاش در این ایام فرخند و مبارک است.

صفایی حائری در پایان یادآور شد: اگر همه کشورهای اسلامی امروز ذره‌ای برای خدمت به اسلام و کمک به یکدیگر متحد و همدل می‌شدند و کشوری مثل عربستان سعودی با حکومت فاسد آل سعود امروز به جای اینگونه شرارت‌ها، فتنه‌ها، بی تدبری‌ها، آدم کشی‌ها  و ایجاد گروه‌های تکفیری در کشورهای مسلمان از شیطان تبعیت نمی کرد امروز جهان اسلام و خاورمیانه به یکی از امن ترین و بهترین سرزمین ها کره خاکی تبدیل می‌شد.

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff