معلمان در دوران دفاع مقدس قلم علم و دانش را بر زمین گذاشتند
+ پ -
معلمان در دوران دفاع مقدس قلم علم و دانش را بر زمین گذاشتند

یادواره شهدای فرهنگی و دانش آموز شهرستان حاجی آباد در سالن آمفی تائتر اداره ارشاد اسلامی با حضور مسئولان محلی این شهرستان برگزارشد.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد،  کاظم موئینه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حاجی آباد در مراسم یادواره شهدای فرهنگی و دانش آموز شهرستان حاجی آباد ، اظهار داشت: شهادت هنر مردان خدا است و شهدای گرانقدر با نثار خون و جان شیرین خود درخت انقلاب را آبیاری و پایه‌های نظام را مستحکم کردند.

وی با گرامیداشت یاد شهدای فرهنگی و تبریک دهه فجر، افزود: شهدا به ویژه شهدای فرهنگی حق بزرگی به گردن ما دارند، امروز ثمرات و برکات خون شهدا سبب شده تا این نظام الهی و اسلامی سرافرازانه در زمینه‌های مختلف خوش بدرخشد.

موئینه بیان کرد: شهدای فرهنگی عالم فرهنگی هستند و با علم و ایمان به سوی ابدیت پر کشیدند، معلمان در دوران دفاع مقدس قلم علم و دانش را بر زمین گذاشتند و اسلحه را به عنوان قلم خود انتخاب کردند.

وی عنوان کرد: شهیدان با انتخاب مسیر شهادت، بهترین راه را انتخاب کرده و امروز طبق آیه صریح قرآن کریم نزد پروردگار خود روزی می‌خورند.

موئینه تصریح کرد: ایمان از بارزترین ویژگی‌های شهدا است و هر کاری که بخواهد ماندگار باشد، باید ایمان به خدا در کنارش قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: شهدا برجسته بودند و کار را به خاطر خدا انجام دادند و کسی که ادامه‌دهنده راه شهدا است، باید اخلاق را الگو خویش قرار دهد.

IMG_20160209_102323 IMG_20160209_104300 IMG_20160209_104722

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff