معطلی۴ساعته زائران کربلای هرمزگان در مرزشلمچه

محرم امسال سازمان حج و زیارت استان هرمزگان همانند سال های گذشته کاروان های را در ایام محرم به عتبات عالیات اعزام کردند در پی تماس یکی از زائران هرمزگانی مبنی بر معطلی ۴ساعته در مسیر بازگشت ازپایانه مرزی شلمچه به بندرعباس وفراهم نبودن اتوبوس برای بازگشت،موجب شده این زائران ساعت ها در این پایانه مرزی سرگردان شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محرم امسال سازمان حج و زیارت استان هرمزگان همانند سال های گذشته کاروان های را در ایام محرم به عتبات عالیات اعزام کردند در پی تماس یکی از زائران هرمزگانی مبنی بر معطلی ۴ساعته در مسیر بازگشت ازپایانه مرزی شلمچه به بندرعباس وفراهم نبودن اتوبوس برای بازگشت،موجب شده این زائران ساعت ها در این پایانه مرزی سرگردان شوند.

شهروند هرمزگانی در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به معطلی چهار ساعته کاروان زیارتی هرمزگان در شلمچه اظهار کرد:رسیدن کاروان زائران از عراق به پایانه مرزی شلمچه ساعت ۱۴/۳۰بوده در حالیکه این زائران تا ساعت ۱۷ در پایانه معطل بودند و پاسخ درستی به آنان داده نشد.

وی افزود :پس از آن با پیگیری نماینده حج و زیارت در مرز شلمچه و همکاری سپاه امام سجاد(ع)استان،زائران به موکب سپاه در مرز شلمچه انتقال داده شدند و تا مهیاشدن و حرکت اتوبوس در ساعت۱۸/۳۰ را در این موکب گذراندند.

این شهروند خاطر نشان کرد :کاروان مربوطه متعلق به دفتر زیارتی عرشیا بوده و هرچقدر مدیر کاروان با مسئولان مربوطه سازمان حج وزیارت استان  تماس می گیرند یا پاسخ تلفن را نمی دهند یا پاسخ درستی به مطالبه به حق مردم نمی دادند.
انتهای پیام/