معاون فرهنگی دانشگاه آزاد کرج با فشار سازمان مرکزی دانشگاه آزاد محبور به استعفا شد!
+ پ -
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد کرج با فشار سازمان مرکزی دانشگاه آزاد محبور به استعفا شد!

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کرج با فشار سازمان مرکزی دانشگاه آزاد و به دلیل انتقاد بسیج دانشجویی این دانشگاه از مهدی هاشمی از سمت خود استعفا داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حسن برهانی فر معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کرج با فشار سازمان مرکزی دانشگاه آزاد از سمت خود استعفا داد.

پس از انتشار نشریه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج که خواستار محاکمه مهدی هاشمی توسط دستگاه قضا شده بود، یکی از مسئولین ارشد دانشگاه آزاد در حاشیه جشنواره نشریات دانشجویی استان‌های (تهران ،البرز، سمنان و قزوین) که سال گذشته در واحد یادگار امام برگزار شد خطاب به معاون فرهنگی دانشگاه آزاد کرج گفته بوده است:« استعفایت رو بنویس!»

نکته جالب توجه این است ؛نشریه سیاسی فرهنگی فانوس که بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج صاحب امتیازی آن را برعهده دارد در این جشنواره رتبه نشریه برتر را کسب نموده است و حجت‌الاسلام طه هاشمی با امضاء نمودن تقدیرنامه ای از این نشریه تمجید کرده بوده است!

پس از اینکه مشخص می شود این نشریه در شماره اخیر خود در آن ایام خواستار محاکمه مهدی هاشمی شده است،مسئولین فرهنگی دانشگاه آزاد با فشارهای سنگین به معاون فرهنگی دانشگاه آزاد کرج به دلیل اینکه نتوانسته بود جلوی انتشار نشریه بسیج دانشجویی را بگیرد ، وی را مجبور به استعفا می‌کنند و نشریه فانوس را از میان نشریات برتر حذف و از تحویل هدیه و تقدیرنامه به مدیر مسئول آن خودداری می‌کنند!

این برای دومین بار است که معاون فرهنگی دانشگاه آزاد کرج در دوره جدید مدیریت دانشگاه آزاد به دلیل عدم اعمال محدودیت علیه بسیج دانشجویی مجبور به استعفا می‌شود.

سال گذشته نیز حجت‌الاسلام محمدی تبار معاون فرهنگی سابق این دانشگاه به دلیل اینکه نتوانسته بود مانع انتقاد نشریه بسیج دانشجویی به هاشمی رفسنجانی شود، با فشار سازمان مرکزی دانشگاه آزاد از سمت خود برکنار شده بود.

گفتنی است چندی پیش در دانشگاه آزاد شیراز نیز تعدادی از مسئولین این دانشگاه به دلیل سخنرانی انتقادی حمید روحانی در مورد هاشمی رفسنجانی از سمت خود برکنار شدند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff