مطبوعات جایگاه واقعی خود را در جامعه پیدا نکرده است
+ پ -
مطبوعات جایگاه واقعی خود را در جامعه پیدا نکرده است
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

مطبوعات جایگاه واقعی خود را در جامعه پیدا نکرده است

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان اظهار کرد:در بسیاری از کشور های جهان مطبوعات جزئی از سبد زندگی آنان است، تیراژ مطبوعات در آن کشور ها رقم های میلیونی دارد اما در کشور ما روزنامه جایگاهی ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز، آیت الله نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان در جمع اصحاب رسانه اظهارکرد:  خبر در فرهنگ اسلام هم در مکتب تشیع و هم برادران اهل سنت دارای جایگاه خاصی می باشد، هیچ مکتبی غنی تر از اسلام در بحث خبر وارد نشده است .

نعیم آبادی افزود: مطبوعات هنوز جایگاه اصلی خود را پیدا نکرده اند چنانچه اگر پدیده ای مشخص، تبلیغ و تبیین نشود نمی تواند توفیق اساسی داشته باشد.

وی گفت: در بسیاری از کشور های جهان مطبوعات جزئی از سبد زندگی آنان است، تیراژ مطبوعات در آن کشور ها رقم های میلیونی دارد اما در کشور ما روزنامه جایگاهی ندارد.

نماینده ولی فقیه با تاکید به ضرورت شناخت شرایط جهانی به عنوان یک ضرورت اطلاعاتی تصریح کرد:دشمنان ما بیش از ۲۷۰۰ اتاق فکر بر علیه ایران و اسلام ناب تشکیل داده است، اربابان این اتاق های فکر جهت ورود به شیطنت هایشان از کمک اتاق های فکر بهره می برند و در همه حوزه ها عناصر متخصص دارند در حوزه اقتصاد، روانشناسی، سیاست، نظامی و … برای مردمشان نیز جا افتاده است.

وی تاکید کرد: اتاق های فکری که بر علیه جهان اسلام است، بر علیه اعتقادات و باور های دینی ما می باشد، طرفدارانش به آن کمک می کنند لازم است بدانیم دشمن اصول انسانی در کارش نیست، ما باید آگاهانه حرکت کنیم.

نعیم آبادی با تاکبد بر مقوله اشتغال و فرهنگ اشتغال گفت:اعتیاد و قاچاق، درد های جامعه هستند که جامعه خبری باید در انتقال درد ها از کسی نهراسید اما در فکر زمین زدن نباشد.

انتهای پیام/ م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff