مصدوم شدن یک نفر براثر ترس از زلزله ۴٫۶ ریشتری در رویدر/به مردم توصیه شده امشب را بیرون از خانه سپری کنند

حسن زاده گفت: یک آقای ۳۲ ساله بر اثر ترس از زلزله و فرار دچار صدمات جزیی شده که بصورت سرپایی توسط تیم امداد اعزامی درمان شد و به مردم هم توصیه شده امشب را بیرون از خانه سپری کنند که احتمال پس لرزه هست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مهرداد حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: زلزله ۴ و ۶دهم در عمق ۱۸ کیلومتری زمین ساعت ۱۹ و ۴۱ دقیقه و ۲۷ ثانیه در بخش رویدر بندرخمیر اتفاق افتاد که بلافاصله با پیگیری هایی که در مدیریت بحران داشتیم تیم های امدادی و خدماتی به منطقه اعزام شدند.

مدیرکل مدیریت بحران هرمزگان افزود: در ارزیابی دقیقی که تا این لحظه صورت گرفته یک آقای ۳۲ ساله بر اثر ترس از زلزله و فرار دچار صدمات جزیی شده که بصورت سرپایی توسط تیم امداد اعزامی درمان شد.

حسن زاده ادامه داد: در اثر این زلزله کوه ریزش کرده که هیچ گونه خسارت به واحدهای مسکونی و نخیلات وارد نکرده و به مردم هم توصیه شده امشب را بیرون از خانه سپری کنند که احتمال پس لرزه هست.

وی اضافه کرد: با توجه به مدت زمان طولانی این زلزله در منطقه رویدر، شهرهای بندرخمیر و بندرعباس هم لرزاند و نکته ای که خدا کمک کرد در عمق ۱۸ کیلیومتری رخ داد و خسارتی نداشت.

مدیرکل مدیریت بحران هرمزگان خاطرنشان کرد: کلیه اعضای ستاد بحران شهرستان بندرخمیر و مرکز استان هرمزگان درحال آماده باش کامل به سر می برند و به تیم های ارزیاب گفتیم که امشب را در منطقه بمانند به ارژانس هم آماده باش دادیم و دوتا آمبولانس به منطقه اعزام شده است و همچنین به عوامل فنی برق و آب هم گفتیم که آمادگی لازم را در برابر خرابی های احتمالی را داشته باشند.

 

انتهای پیام/