مشکل جامعه ما بی اطلاعی از جایگاه امامت است/دین با جامعه باید پیوند داشته باشد
+ پ -
مشکل جامعه ما بی اطلاعی از جایگاه امامت است/دین با جامعه باید پیوند داشته باشد

رئیس مرکز تخصصی نماز با بیان اینکه مشکل جامعه ما نداشتن امام شناس و بی اطلاعی از جایگاه امامت است، افزود:باید دین با جامعه پیوند داشته باشد لذا برای برنامه ریزی عصر ظهور باید از فاطمه(س) الگو برداری کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ندای ساحل،حجت الاسلام محمد صادق کفیل، رئیس مرکز تخصصی نماز در جمع دانشجویان پیام نور بندرعباس در خصوص الگوی رفتاری جامعه عصر ظهور گفت:فاطمه زهرا  تنها فرد در  عالم هستی بود که برای دفاع از امامت  به شهادت رسیده است

وی با بیان اینکه مقام حضرت زهرا از همه ی امام ها بالا تر بوده است، افزود:حضرت فاطمه الگوی امامت است و این در حالی است که حضرت فاطمه(س)  وجودش برای امامت تقدیم کرده است.

کفیل با اشاره به اینکه برای تربیت جامعه منتظر باید جامعه فاطمی باشد، اظهار کرد: مشکل جامعه ما نداشتن امام شناس و بی اطلاعی از جایگاه امامت است.

وی با بیان اینکه حضرت زهرا مبین جامعه و امت است، تصریح کرد: باید دین با جامعه پیوند داشته باشد لذا برای برنامه ریزی عصر ظهور باید از فاطمه(س) الگو برداری کنیم.

رئیس مرکز تخصصی نماز خاطر نشان کرد:حضرت فاطمه (س) نجات دهنده حضرت علی(ع) از خانه نشینی بود و ما هم امروز باید خانه نشینی حضرت مهدی را کنار بزنیم

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff