مشکل آبیاری فضای سبز منطقه دو شهر بندرعباس حل شد
+ پ -
مشکل آبیاری فضای سبز منطقه دو شهر بندرعباس حل شد

سرپرست سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بندرعباس با توجه کمبود آب در استان برای فضای سبز گفت: آبهای غیر استفاده سطحی در شهر برای تامین آبیاری فضای سبز مورد استفاده قرار داده ایم.

مصطفی خادم سرپرست سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بندرعباس در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به تامین آب فضای سبز منطقه دو شهر بندرعباس گفت: با تلاش های که صورت گرفته آب مورد نیاز فضای سبز منطقه دو از آبهای سطحی استفاده می شود.

 

وی افزود : ما با توجه به بررسی و شناسایی آبهای غیر استفاده سطحی در شهر برای تامین آبیاری فضای سبز را یکی از برنامه های خود قرار داده ایم.

 

خادم با بیان اینکه برای جمع آوری آب ها تصریح کرد: این آبهای سطحی را در ۴ منبع که ۱۰ هزار لیتری ذخیره شده و سپس از طریق لوله کشی به مناطق مورد نظر آبیاری می شود.

 

سرپرست سازمان پارک‌ها و فضای سبز افزود: با توجه به لوله کشی های که صورت گرفته است توانسته ایم به طول ۱۵ هزار و ۲۵۰ متر جهت مصرف در فضاهای سبز شهر آبیاری کنیم.

 

 

خادم با افزود: مناطقی مانند رفیوژ وسط بلوار امام خمینی(ره)، حد فاصل میدان امام‌خمینی تا میدان انقلاب، میدان امام خمینی(ره)، رفیوژ وسط بلوار جمهوری اسلامی، حد فاصل میدان امام تا چهار راه بیمارستان شهید محمدی با استفاده از این آب آبیاری می‌شود.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff