مشکلات کشور با برجام رفع نمی شود/انتخابات باید فرا جناحی و فرا مذهبی باشد

حجت الاسلام سالاری گفت:برجام نمی‌تواند مشکلات جامعه را حل کند ،بلکه راه حل کشور در درون این مرزوبوم و توسط نیروهای جوان و انقلابی با تکیه بر ظرفیتهای درونی قابل حل است،نه اینکه نگاه ما به آمریکا و شرکای بدعهد و خیانتکارشان باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز امام جمعه شهرستان سیریک گفت:برجام نمی‌تواند مشکلات جامعه را حل کند ،بلکه راه حل کشور در درون این مرزوبوم و توسط نیروهای جوان و انقلابی با تکیه بر ظرفیتهای درونی قابل حل است،نه اینکه نگاه ما به آمریکا و شرکای بدعهد و خیانتکارشان باشد.

 حجت الاسلام و المسلمین محسن سالاری امام جمعه شهرستان سیریک افزود:جهاد به معنی خسته نشدن است و تمامی موانع از سر راه برداشتن،جهاد به معنی اسلحه به دست گرفتن نیست جهاد اکبر ،جهاد با نفس است به فرموده امام علی (ع)جهاد سپری است که خداوند بر مومنین خود می پوشاند، ملتی که جهاد نداشته باشد ذلیل است و به گرفتاری و خواری مواجه می شوند و بر سر آنها بلا نازل میشود.

وی اضافه کرد:انتخابات باید فرا جناحی و فرا مذهبی باشد،انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری یک آرمان انقلاب است ،رئیس جمهور ما باید اهل سازندگی، توسعه و عمران و ایجاد اشتغال و پویایی جامعه باشد و جلو حیف و میل بیت المال را بگیرد و فرهنگ قرآنی را در جامعه بسط و گسترش دهد.

خطیب نماز جمعه شهرستان سیریک ضمن تبریک اعیاد شعبانیه یادآور شد:امام سجاد(ع) اهل دعا تنها نبود بلکه اهل مبارزه به وسیله دعا بود امام سجاد (ع )اندیشه اسلام را به ما یاد داد،وای به حال ما که در خانه صحیفه سجادیه نباشد و کودکان ما اسم این کتاب جامع را ندانند.

انتهای پیام/