مشکلات ورزش قشم به برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت نیاز دارد
+ پ -
مشکلات ورزش قشم به برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت نیاز دارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به مشکلات ورزش قشم گفت: با استفاده از ظرفیت های موجود با هدف دستیابی به اهداف بلند به برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت نیاز داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، حمیدرضا مومنی،  مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم  در جلسه بررسی مشکلات هیات فوتبال جزیره قشم،گفت:تهیه وسایل ابتدایی و اولیه همانند توپ، تور و دیرک برای دروازه ها در برنامه کوتاه مدت، جانمایی زمین های فوتبال در سطح شهرها به عنوان برنامه میان مدت و حضور تیم های فوتبال قشم در لیگ های مختلف و برگزاری ورزش های همگانی از جمله راهکارهایی است که سازمان منطقه آزاد در برنامه درازمدت کاری خود با هدف ارتقای سطح کیفی ورزش فوتبال قشم، لحاظ کرده است.
مومنی با تاکید به پایبند بودن سازمان منطقه آزاد قشم در زمینه تعهداتی که به حوزه ورزش این جزیره داده است، یادآور شد: در یک فرصت دوماهه، با بررسی درخواست های ورزشکاران و اولویت بندی آنها، نسبت به برنامه ریزی و امکان سنجی با هدف رفع مشکلات ورزش قشم، اقدام خواهد شد.
وی گفت: باید از گذشته تجربه کسب کرد و با نگاهی خوشبینانه به آینده، نسبت به افزایش همدلی و همراهی سازمان منطقه آزاد قشم، مردم و ورزشکاران گام برداشت.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان با اشاره به قول های مساعد مدیران اسبق سازمان منطقه آزاد قشم برای رفع مشکلات ورزش در این جزیره، افزود: تمام امضاها و دستورات مدیران سابق این سازمان از نظر ما دارای اهمیت است و با تلاش و همدلی به سوی عملیاتی کردن تصمیمات حرکت خواهیم کرد.
بنا به این گزارش، تنی چند از ورزشکاران و علاقمندان به فوتبال جزیره قشم هم با بیان مشکلات فراوان این  حوزه ورزشی، خواستار حمایت جدی سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه های ورزشی در این جزیره با هماهنگی میان نمایندگان باشگاه های ورزشی و نمایندگان سازمان منطقه آزاد قشم شدند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز فعالیت خود در این سمت در اسفند سال ۹۳ تا کنون، همواره با برگزاری نشست با گروه های مختلف اعم از ورزشی، فرهنگی، اقتصادی، شوراها و دهیاری ها با بررسی مسائل آنان، علاقمندی سازمان منطقه آزاد را برای رفع مشکلات و توسعه متوازن در حوزه های مختلف با مشارکت مردم، نهادها و ارگان های مختلف اعلام داشته است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff