مشکلات صنفی دانشجویان روز به روز بیشتر می شود/ مسئولان دانشجویان را مورد حمایت قرار دهند
+ پ -
مشکلات صنفی دانشجویان روز به روز بیشتر می شود/ مسئولان دانشجویان را مورد حمایت قرار دهند

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان با بیان اینکه مشکلات صنفی دانشجویان روز به روز بیشتر می شود، اظهار کرد: مسئولان و متولیان اداری و سیاسی جامعه باید دانشجویان را مورد حمایت و پشتیبانی قرار دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محسن دیانت، سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس؛  ضمن تبریک بمناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو گفت:اصل و اساس این روز، حرکت جنبشی و خودجوش دانشجویان بصیر و متعهد علیه حرکت مداخله جویانه استکبار جهانی بوده است.

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان اظهار کرد: دانشجویان امروز آینده سازان فردای جامعه می باشند و مسئولان و متولیان اداری و سیاسی جامعه آنها را مورد حمایت و پشتیبانی قرار دهند متاسفانه مشکلات صنفی دانشجویان روز به روز بیشتر می شود و مشکلات معیشتی دامن آنها را گرفته است به گونه ای که شاید در تأمین هزینه های آزمایشگاهی برای کارهای پژوهشی یا تشکیل خانواده با شکل جدی مواجه می شوند .

دیانت تصریح کرد: توسعه روحیه اقتصاد آزاد و سرمایه داری در کشور نباید باعث شود که سیاستهای حمایتی و اقتصادی دولت نسبت به اقشار دانش آموز و دانشجو کمرنگ گردد و سرمایه گذاری در این زمینه ثمرات طیبۀ فراگیری را به ارمغان خواهد آورد.

وی تاکید کرد: ١۶ آذر که به حق به عنوان « روز دانشجو » نام‌گذاری شده است، یادآور رسالتی است که تمسک به آن به نهضت اصیل دانشجویی، هویت و اعتبار ملی- اسلامی می‌بخشد .

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان بیان کرد: دانشجویان و دانشگاهیان همواره در بزنگاه‌های تاریخی و برهه‌های حساس از انقلاب شکوهمند اسلامی گرفته تا هشت سال دفاع مقدس و سال‌های پس از آن در سنگر بازسازی، پیشرفت و آبادانی در صف مقدم نقش‌آفرینی و حماسه‌سازی قرار داشته‌اند.

دیانت خاطرنشان کرد: بار دیگر دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با آرمان های مقدس شهیدان تجدید عهد نموده و همراه با دانشجویان استکبار ستیز و همه دانشگاهیان سراسر کشور هم قسم می شویم که راه شهیدان را ادامه دهیم .

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff