تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 552000
تاریخ انتشار:جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
در خطبه های جمعه هرمزگان عنوان شد؛

مشکلات داخلی کشور را نباید به نظام متزلزل آمریکا گره زد/انتخابات مسموم آمریکا در سیاست ما هیچ تغییری ایجاد نمی کند

امامان جمعه در هرمزگان گفتند: نتیجه انتخابات آمریکا هر چه باشد باعث می شود سقوط استکبار جهانی شتاب بگیرد و تاثیر انتخابات آمریکا بر کشور ما کوتاه مدت و گذرا است و نباید مسائل و مشکلات داخلی ایران را به چنین کشوری گره زد و ما باید بر توان ملی و نظارت مسئولان بر گرانی‌های بی‌منطق و بی‌دلیل کنترل مستمر داشته باشند.

مشکلات داخلی کشور را نباید به نظام متزلزل آمریکا گره زد/انتخابات مسموم آمریکا در سیاست ما هیچ تغییری ایجاد نمی کند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام محسن سالاری امام جمعه سیریک در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته شهرستان با بیان اینکه و نمونه بارز تقوا و راه نجات در سایه تقوا را در مسیر زندگی شهید طهرانی مقدم جستجو کرد اظهار کرد:شهید طهرانی مقدم دانشمندی پرهیزکار و پدر موشکی ایران و شهیدی ناشناخته می باشد که با اتکاء به توان داخلی به صورت خودجوش اقدام به ساخت و ارتقاء صنعت موشکی ایران نمود و امروز شهید طهرانی مقدم برای همه سیاسیون و دانشمندان ما خط مشی و یک مکتب فکری و اجرایی می باشد.

امام جمعه سیریک افزود:شهید طهرانی مقدم اثبات کرد برای تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی باید نگاه ما به درون و سرمایه های درونی باشد.

سالاری ادامه داد: علت عادی سازی روابط کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی عدم وحدت حداکثری در دنیای اسلام است .

وی با بیان اینکه مواضع اخیر رهبر معظم انقلاب در مورد جنگ قره باغ صریح ،روشن ، قاطع و هوشمندانه و جامع است تصریح کرد: در یک کلام موضع‌گیری رهبر انقلاب دارای عزت حکمت و مصلحت هم از نگاه شرعی و هم از نگاه انسانی است.

امام جمعه شهرستان سیریک یادآور شد: رهبر معظم انقلاب در سخنان خود حاکمیت هر دو کشور را به رسمیت شناخته و هم تجاوز و اشغالگری را محکوم کرده اند و هم بر حفظ جان ها تاکید کردند.

حجت الاسلام سالاری گفت : دولت فرانسه دولت وحشیگری است که ذات خود را نشان داد، تشان داد پیامبر ما زنده و پویا است همانطور که در زمان خود پیامبر نور پیامبر اکرم را نتوانستند خاموش کنند الان هم نمیتوانند.

وی با اشاره به انتخابات آمریکا اظهار کرد: انتخابات مسموم آمریکا در سیاست ما هیچ تغییری ایجاد نمی کند،سیاست های آمریکا مشخص است ولی برای ما فرق نداره چه بایدن بیاید چه ترامپ سیاست ما همان مرگ بر آمریکا است.

امام جمعه سیریک در بخش دیگری از سخنانش از وضعیت آب شرب مردم در شهرها و روستاهای شهرستان سیریک گلایه کرد و گفت:بیابان سیریک الان کربلا است مردم روستاهای سیریک تشنه آب اند و بعد از ۲۰ روز آب باز می شود ،مردم چطور در ۱۰ دقیقه آب بگیرند ،بالا ترین منکر این است ،نگاه تفکیکی قابل قبول نیست که روستاهایی ۱۰ دقیقه آب داشته باشد روستاهایی دو روز آبگیری کنند مسئولان استانی باید هر چه زودتر مشکلات آب شرب مردم شهرستان سیریک برطرف کنند.

امام جمعه شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: از رفع مشکل ته لنجی لنجداران شهرستان بواسطه همکاری و همراهی نماینده مردم ،استاندار ، فرماندار شهرستان و گمرگ تشکر و قدر دانی می کنیم.

مشکلات داخلی کشور را نباید به نظام متزلزل آمریکا گره زد

حجت الاسلام میثم تارم امام جمعه قشم در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته جزیره با اشاره به فساد و تقلب در آمریکا و اذعان مجریان برگزاری انتخاب در آن کشور اظهار کرد:در عمل هیچ کس به جز دو حزب جمهوری خواه و دموکرات آمریکا نمی‌تواند به ریاست جمهوری دست یابد و اگر شخص بازنده، شکایت و دادگاه حکم کند که باید رییس جمهور شود چنین خواهد شد.

امام جمعه قشم با بیان اینکه چنین کشوری تمام مراحل انتخابات آمریکا دارای مشکل است و ابتدا باید مسائل خود را حل کنند تا آرای مردمی این کشور جایگاه واقعی خود را بیابد افزود: آمریکا به واسطه این انتخابات دچار زلزله‌ای شدید شده که تا مدت‌ها باید گرفتار پس لرزه‌های آن باشد و چنین کشوری حق انتقاد و اظهار نظر در خصوص انتخابات سایر کشورها به ویژه جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

حجت الاسلام تارم ادامه داد: نتیجه انتخابات آمریکا هر چه باشد باعث می شود سقوط استکبار جهانی شتاب بگیرد و تاثیر انتخابات آمریکا بر کشور ما کوتاه مدت و گذرا است و نباید مسائل و مشکلات داخلی ایران را به چنین کشوری گره زد و ما باید بر توان ملی و نظارت مسئولان بر گرانی‌های بی‌منطق و بی‌دلیل کنترل مستمر داشته باشند.

رژیم صهیونیستی از نظر سایبری  در موضع ضعف است

امام جمعه قشم در بخش دیگری از سخنانش گفت: حملات موفقیت‌آمیز سایبری به دو شبکه آب و برق رژیم صهیونیستی که سرتاسر این رژیم اشغالگر را خاموشی و وحشت فرو برد، پیروزی دیگری برای جبهه مقاومت است و امروز رژیم کودک‌کش صهیونیستی نه تنها در برابر موشک بلکه به لحاظ سایبری نیز در موضع ضعف قرار دارد.

وی افزود: دستگیری سرکرده اصلی گروهک تروریستی الاحوازیه توسط اطلاعات سپاه درس عبرتی برای تمام گروهک‌ها است و گروهک‌های تروریستی بدانند هر کجا که باشند زیر اشراف نیروهای اطلاعاتی هستند و دیر یا زود به چنین سرنوشتی گفتار خواهند شد.

امام جمعه قشم با اشاره به جنگ آذربایجان و ارمنستان اظهار کرد: سرزمین‌های اشتغال شده باید مطابق با حقوق بین‌المللی و احترام به تمامیت ارضی کشورها آزادسازی شود.

حجت الاسلام تارم با بیان اینکه باید امنیت ارامنه در قره باغ باید حفظ شود و به جان آن‌ها تعرضی نشود خاطرنشان کرد: مرزهای بین‌المللی ایران اسلامی نباید مورد تعرض قرار بگیرد و تروریست‌ها بدانند اگر به این مرزها نزدیک شوند با واکنشی قاطع و سخت مواجه می‌شوند.

جاهیلیت مدرن حاصل تفکر ضد اسلامی در اروپا است

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر جواد اسماعیل‌نیا امام جمعه شهرستان بندرلنگه ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به فعال شدن ستاد امر به معروف شهرستان اظهار کرد: همه مردم میتوانند با نظارت همگانی خود  رشد جامعه و شهرستان را تقویت کنند و به این واجب فراموش شده الهی بپردازند و با احیای امر  به معروف به رسد جامعه کمک کنند.

امام جمعه شهرستان بندرلنگه افزود:در ماجرای اهانت مسؤولان فرانسه به پیغمبر اسلام ، خشم و اعتراض امت اسلام نشان دهند زنده بودن جوامع اسلامی است که این خود جای خرسندی است و فرانسه‌ای که خشن ترین تروریست‌ها را در خود جای داده یعنی منافقان و گرگ خونخواری مثل صدام که بیشترین کمک را به او کرد، امروز ادعای آزادی وحقوق بشر را دارد در حال پرورش دادن جاهلیت مدرن است.

اسماعیل نیا تصریح کرد: رژیم آمریکا به شدت دچار انحطاط اخلاقی، سیاسی ومدنی است و در این‌باره محققانشان بسیار کتاب‌ها نوشته‌اند و کار رژیم که به اینجا کشید زیاد عمر طولانی نخواهد داشت  و به زودی به سمت زوال و ناکامی سوق پیدا خواهد کرد.

اقدام سپاه در طراحی و ساخت سامانه هوشمند موشک های بالستیک دور برد بار دیگر ایران را بعنوان قدرت اول متطقه در دنیا اثبات کرد

وی با اشاره به رونمایی مقتدرانه سپاه از سامانه خودکار و هوشمند پرتاب متوالی موشک های بالستیک دوربرد، عنوان کرد: این سامانه به دست توانای جوانان برومند ولایی سپاه طراحی و به بهره‌برداری رسیده، این افتخارات کم‌نظیر را به ملت شریف و پاسداران عزیز تبریک عرض می‌کنم این اقدام به معنای قوی شدنی است که رهبرمعظم انقلاب تاکید کردند این پیشرفت ها بازدارنده است ملت شریف ما بدانند هر جا کار به دست جوانان انقلابی و ولایی باشد اینگونه پیشرفت می‌کنیم و هر کجا کار به دست افراد خود فروخته ،ترسو و غربزده سپردیم آنگونه عقب می رویم  وبه همت جوانان برومند ایران اسلامی ایران به قدرت اول منطقه تبدیل شده است.

استاد حوزه و دانشگاه یاد آور شد: نتایج انتخابات  ریاست  جمهوری آمریکا تغییری در تصمیمات دولت و کشور ما ندارد. شود

لذا رئیس جمهور آینده آمریکا بداند که شیر آرمیده ایران مقتدر که اشتهای او برای درهم کوبیدن شما بی‌انتها است به حرکت در نیاورند که آنگاه هیچ قدرتی توان ایستادگی در مقابل آن را نخواهد داشت.

امام جمعه شهرستان بندرلنگه با اشاره به گرانی بیش از حد معمول و متداول در شهرستان بندرلنگه بیان کرد: براساس محاسبات دقیق و آماری که از شهرستان‌ها و استان‌هایبه دست آمده انصاف در قیمت‌گذاری بسیاری از اجناس رعایت نمی‌شود و به مردم ظلم می‌شود و به طور متوسط هر کیلو میوه حدود ۵ هزارتومان بیش از قیمت معمول به مردم فروخته می‌شود، لذا واجب است  فروشندگان عزیز  رعایت انصاف و مراعات حال مردم  را جز اولویت های کاری خود قرار دهند.

اسماعیل نیل با اشاره به سفر معاون وزیر راه به بندرلنگه و بازدید از کمربندی بندرلنگه، پل آبنمای چارک و دیگر پروژه‌های نیمه‌تمام و در دست اقدام خاطر نشان کرد: ضمن تشکر از فرماندار و نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس به جهت دعوت از معاون وزیر راه و شهرسازی و پیگیری این موضوع، مردم شریف شهرستان انتظار اتمام این پروژه‌ها را تا پایان این دولت دارند و امید است که با تخصیص اعتبارات به موقع و نظارت بر استمرار فعالیت به این مهم دست یافت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=552000
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13,858 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی