مشکلات آب و برق مدارس منطقه جناح به حداقل مي رسد
+ پ -
مشکلات آب و برق مدارس منطقه جناح به حداقل می رسد

در نشست شورای آموزش و پرورش منطقه جناح که با محوریت کنکور سراسری و رفع مشکلات در این زمینه برگزار شد مقرر شد کمیته ای برای کیفیت بخشی در زمینه کنکور سراسری در منطقه تشکیل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، عبدالله عالیان معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش ، ضمن عرض سلام و خیرمقدم به اعضاء و دیگر مدعوین ، مختصری از فعالیت های ابتدای سال و دست آوردهای آموزش و پرورش منطقه را بیان نمود .

 

عبدالله عالیان ابراز امیدواری کرد با استعانت از خداوند متعال و تلاش و جدیت کلیه اعضای شورا ، سال پیش رو سال موفقیت هرچه بیشتر و بهتر برای آموزش و پرورش منطقه باشد .

 

معاون پشتیبانی اداره با ارائه آماری از نتایج کنکور سال ۹۴ ، پیشنهاد شکل گیری کمیته ای برای کیفیت بخشی در زمینه کنکور سراسری در منطقه را داد .

 

ایشان گوشه ای از مشکلات آب و برق مدارس را ارائه و از شهرداری ، اداره برق و شوراهای اسلامی و دهیاران در جهت بهبود آن اعلام نیاز نمودند .

 

در ادامه محمد غلام پور نماینده مدیران مقطع متوسطه دوره دوم با ارائه تجربیات دبیرستان های دوره دوم در زمینه کنکور ، استفاده از نیروهای مجرب برای مشاوره با دانش آموزان پشت کنکوری را در قالب کمیته کیفیت بخشی پیشنهاد داد .

 

سپس محمدباقر جمالی معاون پرورشی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش با اعلام کمبود ساختمان مجزا برای شکل گیری هسته مشاوره و کانون فرهنگی ، هنری خاطر نشان ساخت برای پیشرفت دانش آموزان در کنکور سراسری باید بتوان از ظرفیت هسته مشاوره و کانون تربیتی استفاده کرد .

 

حمید قسوریان مسئول سیاسی و انتظامی بخشداری جناح نیز ضمن تایید بحث های سایر اعضاء ، ابراز امیدواری نمود به سرعت مشکلات آب و برق مدارس به کمک اداره برق ، شوراها و دهیاران به حد اقل رسد .

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff