مشكل نوسانات برق روستاي انوه بستک رفع شد
+ پ -
مشکل نوسانات برق روستای انوه بستک رفع شد

جانشین دهیار انوه گفت : روستای انوه بدلیل رشد جمعیت و افزایش مشترکان برق و همچنین افزایش مصرف برق با مشکل قطعی و نوسانات برق مواجه شد که این مشکل برطرف شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، جاوید یوسفی، مسئول عمران دهیاری و جانشین دهیار انوه گفت : بدلیل افزایش مشترکان برق در روستای انوه برق این منطقه از سالها پیش با نواسانات برق مواجه بود که گاهی در ظهر تابستان که مصرف برق بدلیل استفاده از وسایل سرمایشی به اوج خود می رسید برق قطع می شد که زندگی کردن در آب و هوای بالای ۴۰ درجه بسیار دشوار است که این موضوع نارضایتی مردم را در پی داشت .

 

 

ایشان افزود : با پیگیری های دهیاری روستای انوه و همت بخشدار محترم بخش مرکزی و تلاش مسئولین اداره برق شهرستان این مشکل برطرف گردید .

 

 

 

وی خاطر نشان کرد : هزینه این اقدام بصورت مشارکتی بین اداره برق و خیر محترم صورت گرفت که جا دارد از ایشان که خیرخواهانه در این امر قدم گذاشت و بدون چشم داشت بخشی از هزینه های جاری این کار را بر عهده گرفت تشکر نمایم .

 

 

یوسفی گفت : هزینه این طرح حدود صد و هشتادو سه میلیون تومان بود که اداره برق و خیر محترم به طور مساوی هزینه آن را پرداخت نمودند.

 

 

 

مسئول عمران دهیاری یاد آور شد: این طرح در حدود دو ماه عملیاتی شد که نصب چهار ترانس برق و گسترش شبکه انتقال برق از جمله این اقدامات صورت گرفته می باشد .

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff