مشكل مخابراتي علت قطعي يازده روزه پمپ بنزين بود
+ پ -
مشکل مخابراتی علت قطعی یازده روزه پمپ بنزین بود

مسئول کمیته سوخت فرمانداری بستک گفت : با هماهنگی های انجام شده تا پایان وقت امروز مشکلات مخابراتی پمپ بنزین روستای هنگویه مرتفع خواهد شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  جهانگیریه ، محمد رسول شبانی مسئول کمیته سوخت فرمانداری بستک طی مصاحبه ای به خبرنگار جهانگیریه گفت : علت تعطیلی پمپ بنزین روستای هنگویه مشکلات مخابراتی بوده که در همان روز اول پیگیر این موضوع بوده ایم اما پیچیدگی این موضوع موجب طولانی شدن زمان بر طرف شدن مشکل آن گردید .

 

وی گفت : با هماهنگی هایی که با اداره مخابرات شهرستان انجام داده ایم مقرر گردید تا امروز این مشکل برطرف گردد که بحمدالله تا امروز گام های موثری برداشته شده است .

 

وی در پایان از کارکنان اداره مخابرات شهرستان و آقای عبدالله پرموز مسئول پمپ بنزین روستای هنگویه و بویژه مردم صبور منطقه تشکر نمود.

 

لازم به ذکر است روستاهای هنگویه ، دهنوخواجه ، گزه ، گچوئیه ، عالی احمدان و چند روستای دیگر از این پمپ بنزین استفاده می نمایند که حد فاصل آنها با پمپ بنزین دیگر در برخی مناطق به ۵۰ کیلومتر می رسد که تعطیلی چند روزه آن مشکل زیادی را برای مردم این حوالی در پی داشت که آنها را مجبور به تهیه بنزین با قیمت های بیشتر می نمود .

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff