مشكل قطعي شبكه هاي ديجيتال بستك مرتفع شد
+ پ -
مشکل قطعی شبکه های دیجیتال بستک مرتفع شد
پس از پيگيري رسانه های بومی؛

مشکل قطعی شبکه های دیجیتال بستک مرتفع شد

شبکه های دیجیتال بستک چند روزی بود که فقط ده شبکه تلوزیونی را پوشش می داد که بعد از پیگیری های خبرنگار جهانگیریه با صدا و سیمای مرکز خلیج فارس این مشکل برطرف شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، راه اندازی و توسعه شبکه های دیجیتال یکی از بزرگترین اقدامات کشور در ساله های اخیر بوده است که تلاش های گسترده ای در این زمینه صورت گرفته است ، البته این طرح با چالش هایی از جمله هزینه سنگین دستگاه ها مورد نیاز و گستردگی کشور روبرو است که مسئولین محترم این نهاد تلاش های زیادی می نمایند تا این شبکه ها در کل کشور قابل دسترس باشد .

 

شهرستان بستک که یکی از اولین شهرستان هایی بوده است که در استان این طرح اجرایی شده است اما هنوز در برخی نقاط پوشش لازم وجود ندارد و در نقاط قابل دسترس هم با قطعی های پی در پی مواجه است .

 

طی گفتگویی که خبرنگار پایگاه خبری جهانگیریه با مهندس نوروزی مسئول این شبکه انجام داد ، ایشان گفت : را اندازی شبکه های دیجیتال در تمامی شهرستان بستک در حال انجام است که این طرح بدلیل هزینه بالا کمی با تاخیر در حال انجام است که بحمدالله بزودی تمام مردم شریف بستک از این شبکه ها بهره مند خواهد شد .

 

 

وی افزود : در ابتدای امر ما این کار را در خود شهر بستک و روستاهای پرجمعیت انجام می دهیم و بزودی روستاهای دور از مرکز نیز از این پوشش برخوردار خواهند شد .

 

 

ایشان در پایان ضمن عذر خواهی از مردم شریف بستک بدلیل این قطعی گفت : ان شاالله در آینده ای نزدیک شاهد این اتفاق نباشیم .

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff