مشکلات قشم با تعاملی که وجود دارد درآینده نزدیک حل می شود

فرماندارشهرستان قشم ازحل مشكلاتي همچون كم آبي ، مسكن مهر،فاضلاب و موارد ديگر خبر داد و گفت : رفع مشكلات جزيره قشم دغدغه ي همه مسئولين اين شهرستان است كه اين مشكلات دريك ماه گذشته بررسي و راه حل هايي برا آنها ديده شده است.

به گزارش پايگاه خبري هرمز از قشم ، عزت كمال زاده عباسي پيش از ظهر امروز در نشست مطبوعاتي با اصحاب رسانه اين شهرستان با اشاره به اينكه برنامه ريزي هاي خوبي براي رفع مشكلات اين شهرستان شده است ، افزود : پرژه هاي مسكن مهردر ايران از حساسيت هاي بالايي برخورداراست كه در بسياري از شهرستان ها اين پروژه با مشكلاتي روبرو شده است و دو تعاوني در جزيره ي قشم مانند بسياري از مسكن مهرهاي ديگر شهرستان ها دچار مشكل شده است .

وي افزود : بعضي از ساخت و سازهاي مسكن مهر درشهرستان قشم مشكل فني دارد كه اين مشكلات توسط كارشناسان در دست بررسي است .

فرماندارشهرستان قشم در پاسخ به اين سوال كه براي رفع مشكل كم آبي جزيره قشم چه برنامه اي داريد، گفت : آب سالم وآب لوله كشي حق مردم اين جزيره است در همين راستا با پيگيري هاي مكرر و با مساعدت استانداري هرمزگان تا 4 ماه آينده مشكل كم آبي جزيره قشم حل خواهد شد و مردم اين جزيره مي توانند از آب لوله كشي بهرمند شوند.

وي بيان كرد: بحث بهداشت و درمان يكي ديگراز مشكلات اين جزيره بود كه با همكاري و تعامل بين مسئولين اين شهرستان اين مشكل كمرنگ تر شده است و با افتتاح بيمارستان جديد اين مشكل به طور كلي حل خواهد شد .

كمال زاده عباسي در بخش ديگري از سخنان خود ماه مبارك رمضان را ماه ضيافت الهي دانست و تاكيد كرد : اقلام مورد نيازشهرستان قشم براي ماه مبارك رمضان نيازسنجي مي شود و تمام اقلام مورد نياز مردم به موقع وارد جزيره مي شود .

 فرماندارشهرستان قشم در پايان اصحاب رسانه را بازوهاي فكري جامعه در رشد عمران و آباداني شهر دانست و اظهار كرد: اصحاب رسانه بعنوان بازوی توانمند مسئولان و چشم بینای جامعه محسوب می شوند که همواره پل ارتباطی مردم و مسئولان هستند.

وی تاکید کرد:خبرنگاران اين شهرستان با پایه صداقت و صحت خبر و امانتداری شایسته، فعالیت های خوبی در این زمینه داشته اند که قابل تقدیر است.

============

 خبرنگارمحمدذاكري 1

============