تبلیغات تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 7264
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۴| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

مشایی قطعا می آید/ احمدی نژاد بهانه به دست صهیونیست ها داد

کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: هر فردی که در عرصه انتخابات قدم گذاشته است قطعا توانایی‌هایی را در خود دیده است وهیچ کس کارآمد مطلق نیست و من نیز ادعا ندارم که کارامد مطلق هستم. حداد عادل در جمع دانشجویان دانشگاه مدیریت دانشگاه تهران گفت: انقلاب اسلامی ما امروز خار چشم استکبار شده است […]

مشایی قطعا می آید/ احمدی نژاد بهانه به دست صهیونیست ها داد

کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: هر فردی که در عرصه انتخابات قدم گذاشته است قطعا توانایی‌هایی را در خود دیده است وهیچ کس کارآمد مطلق نیست و من نیز ادعا ندارم که کارامد مطلق هستم.

IMG19415621

حداد عادل در جمع دانشجویان دانشگاه مدیریت دانشگاه تهران گفت: انقلاب اسلامی ما امروز خار چشم استکبار شده است و ما نیروهای بسیاری را برای اداره کردن کشور داریم اما استکبار همواره به دنبال خنثی کردن این موضوع است.

 

به گزارش هرمز به نقل از ایلنا، وی افزود: در کشور ایران ثروت طبیعی و مردم بسیار خوب وجود دارد اما یک کیمیایی به نام مدیریت در آن وجود ندارد و امروز ایران به مدیریت بیش از هر چیز دیگر نیاز دارد تا بتواند استقلالی که با خون شهدا به وجود امده با این مدیریت درست استفاده شود.

 

نماینده مردم تهران گفت: کارکردن برای مدیریت باید به صورت فرهنگ در آید و آموزش مدیریت کشور باید از مدرسه و مهدکودک آغاز شودو حتی افرادی که تحصیل کرده هستند باید در کنار درک و سواد خود آموزش‌های مدیریتی نیز ببینند.

 

این کاندیدای ریاست جمهوری در ادامه به دانشجویان گفت: من با کوچک کردن دولت مخالف هستم و کم کردن وزارتخانه‌ها را به معنای کوچک کردن دولت نمی‌بینم.

وی در ادامه به خبری که از رادیو شنیده بود اشاره کرد و گفت: یک روز صبح از خواب بیدار شدم و شنیدم که دانشگاه علوم پزشکی تهران را با یکی دیگر از دانشگاه‌ها ادغام کرده‌اند و در رابطه با این ادغام استدلال‌های بسیاری را مطرح کردند اما روزبعد وقتی رادیو را روشن کردم دیدم گفتم که این دانشگاه از هم دیگر جدا شده‌اند وبرای آن استدلال‌هایی را نیز آوردند اما من می‌خواهم بگویم که جامعه نیاز به باور عقلانی بودن تصمیم‌ها دارد و ما باید این اعتقاد و باور را برای ملت ایجاد کنیم.

 

حدادعادل تصریح کرد: احمدی‌نژاد در دوره اول خیلی خوب بود و انگیزه بالایی برای اداره کشور داشت ولی حرف‌های دور دهم‌اش با صحبت‌های دور نهم‌اش همخوانی ندارد.

حدادعادل در ادامه به پافشاری احمدی‌نژاد در مساله هسته‌ای اشاره کرد و گفت: پافشاری احمدی‌نژاد در مساله هسته‌ای در راستای جلوه نمایی استقلال کشور بود اما من نسبت به برخی از اتفاقات دور بعد احمدی‌نژاد از وی انتقاداتی دارم اما در مجموع احمدی‌نژاد در سیاست خارجی خوب عمل کردند.

 

حدادعادل در رابطه با هولوکاست و ماجرایی احمدی‌نژاد گفت: اظهار نظر احمدی‌نژاد راجع به هلوکاست بهانه به دست صهیونیست‌ها داد و ما که همواره مقابل اسرائیل ایستاده‌ایم نیازی به این جار و جنجال‌ها نبوده است.

 

وی در ادامه تصریح کرد: اگر در دنیای غرب استادی بخواهد در رابطه با هولوکاست حرفی بزند وی را از دانشگاه اخراج می‌کنند حتی اگر فیلسوف عالی رتبه باشد.

حدادعادل در رابطه با استقلال و آزادی نیز گفت: استقلال و آزادی به معنای نفی آزادی نیست و در قانون اساسی نیز بار‌ها بر استقلال و آزادی ملت تاکید شده است.

 

وی در ادامه در رابطه با ادغام وزارتخانه‌ها گفت: من با کارهای شتاب زده مخالف هستم و حتی با تغییرات شتاب زده نیز مخالفت می‌کنم و معتقدم که کار‌ها باید با عقبه کار‌شناسی همراه باشد.

حدادعادل در ادامه در رابطه با تحریم‌ها و سوءمدیریت در کشور نیز گفت: هم تحریم و هم سوءمدیریت در اقتصاد کشور اثر گذاشته است و این اثر گذاری نیز به خاطر این است که اقتصاد ما وابسته به نفت است و نفت ما را نیز خارجیان خرید و فروش می‌کنند.

 

وی افزود: فشار اقتصادی که اکنون بر ملت حاکم است تنها به علت سوءمدیریت نبوده چراکه اگر این گونه بود می‌بایست از‌‌ همان روزهای دولت احمدی‌نژاد اقتصاد کشور با مشکلاتی همراه می‌بوده است پس مدیریت قسمتی از مشکلات اقتصادی است.

 

حدادعادل بیان کرد: قانون یارانه‌ها که تصویب کرده‌ایم باید در کشور اجرا شود و اگر سهم تولید به تولیدکنندگان پرداخت نشود قطعا در آینده با مشکلات اقتصادی مواجه خواهیم بود و هدفمندی یارانه‌ها به معنای این است که افرادی که پولدار هستند و در ماه ۲۰ میلیون تومان حقوق می‌گیرند نباید یارانه دریافت کنند و من نیز زمانی که فرم یارانه‌ها را پر می‌کردند این فرم را پر نکردم و بهتر است که یارانه‌ها به افرادی پرداخت شود که مایحتاجشان از همین یارانه‌ها تامین می‌شود.

 

وی در رابطه با کارآمدی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: کارآمدی سنجش ندارد که ما بخواهیم دماسنج برکاندیدا‌ها بگذاریم و بگوییم این کاندیدا‌ها چون حرارتش بیشتر است کارآمدی‌اش نیز بیشتر است هرکسی قدم به میدان می‌گذارد حتما در خود توانایی‌هایی دیده است و هیچکس انقدر کارآمد نیست که بخواهد در یک سال مشکل کشور را حل کند و این چنین فردی وجود ندارد و من خود را مدعی کارآمدی نمی‌دانم.

 

حدادعادل در ادامه در پاسخ به سوال دانشجویی درخصوص ائتلاف۲+۱ گفت: درائتلاف سه گانه ما سه نفر هر کدام تجربه‌ای داشتیم و درهر یک در عرصه‌های مختلف تجربه خود را نشان دادیم و با همین فکر وارد انتخابات شده‌ایم.

 

وی افزود: اگر ازاین سه نفر من بیرون آیم قطعا تابع رای ملت هستم و از هرکسی که رئیس جمهور شود کمک خواهم کرد.

نماینده مردم تهران در رابطه با اینکه ائتلاف سه گانه تا چه اندازه باقی می‌ماند گفت: معلوم نیست اما ما با یکدیگر قرار گذاشته‌ایم که این ائتلاف برقرار بماند.

 

وی در رابطه با حضور جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری نیز گفت: جلیلی به صحنه انتخابات نمی‌آید و دانشجویی در این میان از وی سوال کرد آِیا منبع شما موثق است که وی پاسخ داد: آن منبعی که به شما در رابطه با حضور جلیلی خبر داده غیرموثق است.

 

حدادعادل تصریح کرد: مشایی قطعا وارد انتخابات ریاست جمهوری خواهد شد و بعد ازآن وظیفه شورای نگهبان است که وی را تایید را رد کند و بهتر است بقیه را از شورای نگهبان بپرسید.

حدادعادل در ادامه در رابطه با حمایت کشورهای منطقه از القاعده در سوریه گفت: القاعده در آخر دامن ترکیه و دیگر کشورهای منطقه را خواهد گرفت و کشور‌ها باید مراقب حرکت‌های بعدی القاعده باشند.

 

این نماینده تهران در ادامه به اتفاقات رخ داده به سال ۸۸ اشاره کرد و گفت: وقایعی که در بعد ازانتخابات سال ۸۸ در کشورایجاد شد زخم عمیقی در جامعه ایجاد کرد و ما نیاز داریم که این زخم را درمان کنیم و من در درمان این زخم تردید ندارم.

 

وی در ادامه گفت: اگر من مسئول قوه مجریه شوم برای حل مدیریت کشور به سراغ دانشکده‌های مدیریت به عنوان متخصصین کار خواهم رفت وبرای مشکلات اقتصادی قطعا به سراغ دانشکده‌های اقتصاد خواهم رفت.

 

حدادعادل همچنین در خصوص تایید عملکرد اصلاح‌طلبان از سوی قالیباف خاطرنشان کرد: تاکنون از قالیباف نشنیده‌ام که بر سیاست‌های اصلاح طلبان صحه بگذارد.

انتهای پیام/۱۰۳

برچسب ها:
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=7264
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,438 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

بین الملل