مشارکت همگانی مردم در جنگ از ارزش های دفاع مقدس بود
+ پ -
مشارکت همگانی مردم در جنگ از ارزش های دفاع مقدس بود

فرمانده سپاه رودان گفت:یک از ارزشهای مهم هشت سال دفاع مقدس، مشارکت همگانی مردم در جنگ بود و همه ملت جهادی کار کردند، آن موقع است که عشق و ایثار و شهادت رقم می خورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ سرهنگ دوم پاسدار ابراهیم حسین زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودان در یادوراه شهدای بخش جغین شهرستان رودان با اشاره به شکوه و عظمت ۸سال دفاع مقدس، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور حماسه ها و فداکاریهای ملت غیور ایران است و عظمت این دفاع مقدس به خاطر احیای ارزش های معنوی اسلام بود.

حسین زاده افزود: در پرتو این ارزشهای دینی و معنوی بود که دشمن متجاوز شکست خورد و درمقابل ایمان و مقاومت ملت ایران کم آورد.

فرمانده سپاه رودان ادامه داد: مهمترین هدف از برگزاری یادواره شهدا را انتقال ارزشهای، شناساندن شهدا و راه آنها در جهت مقابله با جنگ نرم دشمن است.

وی تصریح کرد:یک از ارزشهای مهم هشت سال دفاع مقدس، مشارکت همگانی مردم در جنگ بود و همه ملت جهادی کار کردند، آن موقع است که عشق و ایثار و شهادت رقم می خورد.

حسین زادهاضافه کرد: یادواره شهدا وقتی ارزش دارد که مثل عزاداری سیدالشهداء مردمی باشد چرا که همه ما مدیون شهدا و خانواده های آنان هستیم و با برگزاری و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، دین خود را ادا کنیم.

فرمانده سپاه رودان خاطرنشان کرد: با شرکت در یادوراه شهدا می خواهیم غبار را از دلمان پاک کنیم، در واقع شهدا نیازی به ما ندارند، ما به شهدا نیاز داریم.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff