مشارکت غبار محرومیت را از چهره مدارس قشم پاک می کند
+ پ -
مشارکت غبار محرومیت را از چهره مدارس قشم پاک می کند

امام جمعه روستای طبل قشم با بیان اینکه فضای آموزشی در شهرستان قشم بسیار نگران کننده است افزود: وجود مشکلات کیفی و کمی در مدارس منجر به دل نگرانی مردم جزیره شده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، شیخ محمد امینی  ، امام جمعه روستای طبل قشم در گفتگو با خبرنگار قشم آزاد به وضعیت وخیم ساختمان های ترک خورده مدارس قشم اشاره کرد و افزود : دولت به بهانه ی وجود سازمان منطقه آزاد سهم کمی را از بودجه های ملی به بخش های جزیره قشم اختصاص می دهد و این در حالی است که سازمان منطقه آزاد قشم به دلیل کمبود بودجه توان کافی برای رفع محرومیت در این شهرستان را ندارد .

 

وی افزود :وضعیت موجود مدارس قشم بسیار نگرار کننده است و ادامه تدریس دانش آموزان در این مدارس موجب به خطر افتادن جان آنها می شود .

 

امام جمعه روستای طبل قشم با بیان اینکه از ظرفیت و توان بومیان به خوبی استفاده نشده است اظهار داشت :اگر بخواهیم توسعه متوازن داشته باشیم باید مدیرانی مردمی ، دلسوز ، علاقمند و بومی داشته باشیم و به بهانه های واهی نیروهای بومی را به حاشیه کشیده نکشانیم .

 

وی حضور همیشه مردم و خیرین در سرنوشت جامعه محلی را یک امر مهم برشمرد و افزود : کودکان قشمی بدون امنیت جانی وارد مدارس ترک خورده می شوند که این می تواند برای یک شهر پردرآمد یک فاجعه به بار بیاورد .

 

شیخ امینی دلیل بی توجهی به درخواست های مردمی و نوع عملکرد آموزش و پرورش عامل کنار کشیدن خیرین عنوان کرد و گفت : برای وارد کردن خیرین به میدان باید به آنان حس اعتماد وانگیزه ایجاد کرد  .

 

امام جمعه روستای طبل قشم در پایان بیان کرد : از همه خیرین می خواهیم همانگونه که در ساخت مسجد همت می کنند در ساخت و بازسازی مدارس هم کمک کنند تا غبار محرومیت از چهره مدارس قشم پاک شود .

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff