مشارکت رای اولی ها در انتخابات سرنوشت ساز است
+ پ -
مشارکت رای اولی ها در انتخابات سرنوشت ساز است

فرماندار رودان گفت: مجریان اصلی انتخابات خود مردم هستند و حضور کسانی که برای اولین بار شرایط رای دهنده را در دو انتخابات پیش رو دارند بسیار موثر و سرنوشت ساز است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی فرماندار شهرستان رودان در جمع دانش آموزان رای اولی بخش جغین با اشاره به سال دولت و ملت ،همدلی و همزبانی که همان تحقق وحدت در سطح جامعه است، حضور آنها را در پای صندوق های رای را بسیار سرنوشت ساز دانست و گفت: نقش دانش آموزان رای اولی در مشارکت حداکثری مردم در این دو انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی بسیار تاثیرگذار است.

 

وی با توجه به اینکه  احادیث فراوانی از پیامبر عظیم شان اسلام و ائمه اطهار و همچنین در بیانات حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب  در نقش و اهمیت مردم در اداره جامعه و حکومت اسلامی ایراد شده است،اظهار کرد: مسئولین قطعا بر همان عهدی که در قبال حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران پایبند هستند.

 

محمودی افزود: مجری اصلی برگزاری انتخابات خود مردم هستند که با تشکیل هیات اجرایی در سطح بخش ها و شهرستان ها کارها را برابر قانون پیش می برند.

 

فرماندار رودان ادامه داد: آنچه که در این مدت باقی مانده تا زمان انتخابات بیان خواهد شد در راستای تاکید به فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت حداکثری در انتخابات است.

 

محمودی تصریح کرد: با حضور پر شور تمامی رای اولی ها در انتخابات شاهد برگزاری انتخاباتی سالم ،قانونمند و باشکوه خواهیم بود و حفاظت و صیانت از آرای رای دهندگان نیز وظیفه ما خواهد بود و تلاش می کنیم زمینه حضور آسان مردم را در پای صندوق های رای را فراهم نماییم.

 

وی خاطرنشان کرد: رعایت دقیق قانون در راستای برگزاری انتخابات، جزء سیاست اصلی وزارت کشور است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff