مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه نظام و دولت است
+ پ -
مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه نظام و دولت است

امام جمعه شهرستان حاجی آباد گفت: حضور در پای صندوق رای و هرچه این حضور گسترده تر بشود پشتوانه ای محکم تر برای دولت مردان ما و نظام جمهوری اسلامی ایران است انتخابات پشتوانه حکومت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، حجت الاسلام مختاری امام جمعه حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار پیارم  طی سخنانی ، اظهار داشت: وحدت و همکاری لازمه پیشرفت شهرستان است و حضور در پای صندوق رای و هرچه این حضور گسترده تر بشود پشتوانه ای محکم تر برای دولت مردان ما و نظام جمهوری اسلامی ایران است انتخابات پشتوانه حکومت است.

 

مختاری بیان داشت: دو انتخابات مهم در پیش رو داریم که هم در داخل کشور و خارج از کشور دلسوزان انقلاب ما چشم امیدشان و نگاهشان به این دو انتخابات است و منتظر حماسه سیاسی از جانب مردم هستند، ایران اسلامی املغرای مردم سالاری دینی است و انقلاب اسلامی ما انقلاب الهی و یک سرشته دیگر آن مردم است و مردمی که در عالی ترین سطح و سطوح سرنوشت خودشان را خودشان رقم میزنند و این یک الگوی جدید برای کشورهای دنیا است و لذا تحکیم این گفتمانی که در کشور ما صادر به تمام دنیا شده است باهمین حضور پای صندوق رای و رای دادن است.

مختاری تصریح کرد: حضور در پای صندوق رای و هرچه این حضور گسترده تر بشود پشتوانه ای محکم برای دولت مردان ما و نظام جمهوری اسلامی ایران است انتخابات پشتوانه حکومت ها است همه مسئولین باید همت کنند زمینه حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای را فراهم کنند.

مختاری: اخلاق مداری و اماده کردن بستری پویا جهت حضور حداکثری و پر نشاط جزو وظایف اصلی مسئولین شهرستان است.

وی افزود: کاندیداها اخلاق انتخاباتی را رعایت و در مقابل قانون اساسی ونظام تمکین کنند هر کاندیدا چه در عرصه خبرگان و چه در مجلس شورای اسلامی با نیت انجام وظیفه و تکلیف پا به این عرصه گذاشته است باید تابع به قوانین باشد و نتیجه هر چه می خواهد باشد  و جوسازی  نکنید.

مختاری خطاب به کاندیداهای انتخابات ، تصریح کرد: کاندیداها اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند و اولین نکته هم تمکین در مقابل قانون اساسی ونظام است هر کاندیدا چه در عرصه خبرگان و چه در مجلس شورای اسلامی با نیت انجام وظیفه و تکلیف پا به این عرصه گذاشته است باید تابع به قوانین باشد و نتیجه هر چه می خواهد باشد  و جوسازی  نکنید.

وی بیان داشت: کاندیدها باید اخلاق انتخاباتی  را رعایت و از  تخریب رقیب بپرهیزند و نقاط قوت خودشان را برای مردم بازگو کنند و تهمت و دروغ معنا ندارد و انسان نباید برای دنیای دیگران اخرت خودش را خراب کند و نکته بعد هزینه های سنگین نباید در انتخابات وجود داشته باشد و این هزینه ها از جیب چه کسانی تامین می شود  و چه طوری می خواهد برگردد این هزینه  از بیت المال و جیب مردم است خدا می داند.

 

امام جمعه حاجی آباد اذهان داشت:  مردم  حواسشان به این نکته باشد و اگر سرسفره کاندیدایی می نشیند و طعامی هم خوردید  این نیست که نمک گیر شده باشید و به ان رای بدهید،  جلو خرج ها و هزینه های گزاف باید گرفته بشود و آن هم که ما مشکلات مردم را هم داریم می بینیم از نزدیک صحیح نمی باشد.

 

حجت الاسلام مختاری تاکید کرد: همه مردم با حضور حداکثری خود و هم تشویق دیگران برای حضور در انتخابات  زیرا انتخابات برای کشور ما که املقرای مردم سالاری دینی در دنیای امروز ایران است دارای اهمیت زیادی است.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff