مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در شهرستان بندرلنگه اعلام شد
+ پ -
مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در شهرستان بندرلنگه اعلام شد

همزمان با سراسر کشور،‌ راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ساعت ۹ صبح پنجشنبه در شهر بندرلنگه ، کنگ و چارک برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از حجت الاسلام فولادی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار مروارید نیوز ، درباره مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه در شهرستان بندرلنگه اظهار داشت: راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن در بندرلنگه ساعت ۹  صبح پنجشنبه از میدان ۲۲ بهمن تا چهارراه غدیر و در بندرکنگ از میدان ۲۲ بهمن تا دبیرستان قدس برگزار می شود.

وی در ادامه با تأکید بر حضور هر چه باشکوه تر مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه افزود:‌ حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه نشان از اراده ملت ایران است که با عزمی راسخ در برابر استکبار ایستانده اند و برای دفاع از اقتدار ملی و دستاوردهای نظام و همه ی ارزش های الهی  کوتاه نمی آیند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرلنگه تصریح کرد : امروز ایران اسلامی همچون گوهری درخشان در جهان اسلام می درخشد و دشمنان قسم خورده این نظام الهی که تاب دیدن این درخشندگی را ندارند سعی دارند تا از راه های مختلف این کشور را مورد هجوم قرار دهند.

حجت الاسلام فولادی خاطرنشان کرد:‌ حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه مشت محکمی به یاوه گویی های دشمنان بوده و توطئه های آنان را خنثی خواهد کرد.

لازم به ذکر است، مسیر راهپیمایی در بندرچارک از دبیرستان دخترانه عیاده احمد به سمت مجتمع ولی عصر اعلام شده است .

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff