مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن قشم اعلام شد

+ پ -
مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن قشم اعلام شد

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قشم گفت : مسیر راهپیمایی امسال از امام زاده سید مظفر قشم آغاز و به مرقد شهدای گمام ختم خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه خبری قشم آزاد ؛ حجت الاسلام غلامی، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قشم ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت : حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه علاقمندی مردم به نظام جمهوری اسلامی است که پس از گذشت ۳۷ سال پایمردی و مقاومت به ولایت فقیه و میهن اسلامی  خویش وفادار ماندند .

 

 

وی افزود : هر چند دشمنان نظام سعی در دلسرد کردن مردم از جمهوری اسلامی را دارند اما مردم همیشه در صحنه های مورد نیاز انقلاب حضور دارند و از ارزشهاهی خود کوتاه نخواهند آمد.

 

 

این مسول به آمادگی نهادها و دستگاه های دولتی و تشکلهای مردمی برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم یوم الله ۲۲ بهمن اشاره کرد و بیان داشت : مسیر راهپیمایی امسال از امام زاده سید مظفر قشم آغاز و به مرقد شهدای گمام ختم خواهد شد.

 

 

غلامی شروع راهپیمایی را  ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه اعلام کرد و گفت : برنامه های فرهنگی و هنری در کنار راهپیمایی برای ایجاد شور و نشاط  جوانان برگزر خواهد شد و مردم با مشتهای گره کرده با دیگر به استکبار جهانی وحدت و همبستگی خود را نشان خواهند داد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff