مسیرهای راهپیمایی ۱۳ آبان در هرمزگان

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام ارجمند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: راهپیمایی ۱۳ آبان در بندرعباس ساعت ۹ صبح از میدان امام خمینی تا مسجد جامع بندرعباس برگزار می‌شود.

افزود: مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان در میناب ساعت ۹ از چهار راه بسیج تا مسجد امام خمینی، در رودان ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه از میدان امام خمینی به سمت مسجد جامع و سیریک از میدان ناخدا تا مسجد جامع صاحب الزمان ساعت ۹ صبح است.

ارجمند تصریح کرد: مسیر راهپیمایی در جاسک از میدان امام خمینی به سمت گلزار شهدا و در بشاگرد از میدان ولایت تا مسجد جامع از ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان در بندرخمیر ساعت ۹ از چهارراه شهرداری به سمت سالن شهید تختی، بستک ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه از میدان دفاع مقدس تا روبروی فرمانداری، بندرلنگه از میدان آموزش و پرورش تا پارک کوثر و پارسیان از میدان شهرداری تا میدان جمهوری اسلامی ساعت ۸ صبح است.

حجت الاسلام ارجمند افزود: مسیر راهپیمائی روز ملی مقابله با استکبار جهانی در جزیره قشم ساعت ۹ از میدان شهدای گمنام به سمت امامزاده سید مظفر و در حاجی آباد از چهار راه کمیته امداد تا آموزش و پرورش از ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود.

وی عنوان کرد: این راهپیمایی در ابوموسی ساعت ۱۰ صبح از جنب سالن اندیشه تا مسجد جامع امام حسن مجتبی (ع) است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: مسیر راهپیمائی در جزیره هرمز از میدان شهدا تا گلزار شهدا ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح آغاز می‌شود.

انتهای پیام/