مسمومیت 118 نفر از کارکنان فاز 19 پارس جنوبی
+ پ -

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر با تأیید مسمومیت ۱۱۸ نفر از کارکنان فاز ۱۹ پارس جنوبی، از اعزام مصدومان به بیمارستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،‌ عبدالرحیم دادجو ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تایید مسمومیت گروهی کارکنان فاز ۱۹ پارس جنوبی اظهار کرد: تعداد ۱۱۸ نفر از پرسنل شرکت گام در فاز ۱۹ پارس جنوبی از پیش از ظهر امروز مسموم و به مراکز درمانی اعزام شده‌اند.

وی افزود: بلافاصله پس از گزارش اعلامی مبنی بر مسمومیت گروهی از کارکنان پارس جنوبی، نیروهای اورژانس به محل اعزام و نسبت به انتقال مصدومان به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی اقدام کردند.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر خاطرنشان کرد: تعداد ۱۱۸ نفر از کارکنان دچار مسمومیت شدید شده‌اند که البته خوشبختانه تاکنون فوتی نداشته‌ایم.

دادجو تصریح کرد: ۵۶ نفر از مصدومان بستری موقت شده‌اند و ۳۶ نفر نیز در محل حادثه درمان شده‌اند و ۲۶ نفر نیز در حال اعزام هستند.

وی یادآور شد: اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر از همه توان و ظرفیت خود برای نجات جان مردم و به ویژه در زمان حوادث به کار می‌بندد و از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

دادجو در ارتباط با دلایل مسمومیت نیز گفت: از غذا و آب این افراد نمونه‌گیری شده و به احتمال زیاد مسمومیت غذایی بوده که نتیجه دقیق آزمایشات به زودی اعلام می‌شود.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff