مساجد سردشت و گوهران آماده میزبانی از روزه داران ماه مبارک رمضان
+ پ -
مساجد سردشت و گوهران آماده میزبانی از روزه داران ماه مبارک رمضان

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد از غباروبی مساجد شهری این شهرستان برای ورود به ماه ضیافت الهی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت الاسلام صابر پروین ،رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد  در گفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز گفت: رمضان ماه خودسازی و عبادت بندگان به درگاه خداوند است و باید تلاش کرد تا با فراهم کردن تمامی امکانات موجود در شهرها و روستاها و آماده سازی مساجد ، زمینه را برای حضور با معنویت مردم در این ماه پربرکت فراهم کرد.

پروین اظهار داشت: مومنان باید از فرصت درک این ماه با عظمت به خوبی استفاده کرده و فرصت عبادت و بندگی را قدر بدانند و ارتباط خود را با خدا افزایش دهند.

وی افزود: هم اکنون مساجد در سطح مناطق شهری و روستایی شهرستان بشاگرد مستقر می باشد که تمامی این مساجد در دهه تکریم مساجد برای استقبال از ماه مبارک رمضان آماده شده اند.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد تصریح کرد : مهمترین برنامه در طول ایام ماه مبارک رمضان ، انس و الفت بیش از پیش جوانان با مسجد است که به این منظور ارتباطی موثر میان مساجد ، مدارس و حوزه علمیه شهرستان بشاگرد ایجاد شده تا با اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی منسجم بتوانیم بیش از گذشته نسبت به جذب جوانان اقدام نمائیم .

پروین تصریح کرد: مسجد امام علی (ع) و مسجد فاطمه الزهرا (س) در شهر سردشت و همچنین مساجد شهر گوهران در شهرستان بشاگرد غبارروبی و برای ماه مبارک رمضان آماده سازی شدند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff