مسابقه ویژه اصحاب رسانه به‌ مناسبت روز دختر برگزار می‌شود

«جلالی» از برگزاری مسابقه توییت نویسی به مناسبت ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها روز دختر و با هدف گسترش عفاف و حجاب در جامعه و ویژه اصحاب رسانه در جامعه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سرهنگ «محمدرسول جلالی» رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان اظهار کرد: مسابقه توییت‌نویسی به‌مناسبت ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها روز دختر و با هدف گسترش عفاف و حجاب در جامعه ویژه اصحاب رسانه برگزار می‌شود.

جلالی افزود: محتوای توییت‌های مذکور باید با هدف ترویج عفاف و حجاب زده شوند.

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه امام سجاد گفت: از برگزیده‌های این مسابقه در سه مقام اول تا سوم تقدیر خواهد شد، شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را به شماره ۰۹۱۷۶۳۳۲۷۹۹ ارسال کنند. همچنین مهلت ارسال آثار از امروز تا ۲۶ اردیبهشت است. آثار باید در فضای مجازی نیز منتشر شود.

وی با بیان اینکه مسابقه توئیت نویسی ویژه اصحاب رسانه استان هرمزگان است، تصریح‌کرد: اگر شخصی صفحه توییتری نداشته باشد می‌تواند با راه‌اندازی یک صفحه و توئیت نوشتن با موضوع عفاف و حجاب در این مسابقه شرکت کند، هدف دیگر ما از اجرای این مسابقه فعالیت هر چه بیشتر رسانه‌های استان در فضای مجازی است‌.

جلالی گفت: مسئله حجاب و عفاف در جامعه ما به عنوان حساس‌ترین نقطه اجتماعی در عصر امروز است و دلیل این حساسیت به نقشه‌های ریخته شده توسط دشمن باز می‌گردد که با هوشمندی تمام انجام شده و از طرفی فرهنگ‌سازی‌های غلط و دو قطبی‌سازی جامعه بر این آتش افزوده است، در این جا وظیفه اجتماعی و رسانه‌ای ما حکم می‌کند که عرصه را خالی از محتوا نگذاریم و جا برای جولان رسانه ای دشمن نگذاریم‌.

انتهای پیام/