مسابقات ووشوی قهرمانی هرمزگان در رودان برگزار شد+تصاویر
+ پ -
مسابقات ووشوی قهرمانی هرمزگان در رودان برگزار شد+تصاویر

مسابقات ووشوی قهرمانی استان با حضور ووشو کاران سراسر استان و رییس هئیت ووشوی هرمزگان در شهرستان رودان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ عصر دیروز با حضور علیرضا بهرمن، رییس هیئت ووشوی استان هرمزگان و مربی تیم ملی ووشو مسابقات ووشوی قهرمانی استان در سبک های خوا و چوان در سالن تختی شهرستان رودان برگزار شد.

محمد حسن رافتی، سرپرست اداره ورزش و جوانان رودان در حاشیه این مسابقات ضمن خیر مقدم به رییس هیئت ووشوی استان هرمزگان اظهار داشت: فعالیت های هیئت ووشوی استان هرمزگان در زمینه جذب بالای ورزشکار در این رشته ورزشی و کسب مقام های زیادی در مسابقات کشوری و جهانی بسیار خوب و مطلوب بوده است .

وی افزود :حضور ورزشکار توانمند و قهرمان درراس هیئت ووشوی هرمزگان با انگیزه زیاد باعث شده است که شهرستانهای استان با جدیت بیشتری این ورزش پر طرفدار راتوسعه داده و در سطح استان بدرخشند .

سرپرست اداره ورزش و جوانان در ادامه تصریح کرد: از زحمات ویژه جناب آقای بهرمن  برای هیئت ووشوی شهرستان صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم و حضور این عزیز را در شهرستان رودان به فال نیک می گیریم و انشالله باعث توسعه بیشتر ورزش ووشوی شهرستان خواهد شد.

رافتی در پایان خاطر نشان کرد: این مسابقات چهارمین دوره مسابقات قهرمانی ووشوی استان هرمزگان است که در شهرستان رودان برگزار می شودکه در این دوره شهرستانهای میناب، رودان، بندرعباس، حاجی آباد و شهرستانهای منوجان و کهنوج از استان کرمان حضور دارند.

۲۰۱۶۱۲۲۳_۱۴۲۲۰۳ ۲۰۱۶۱۲۲۳_۱۴۲۱۵۵ ۲۰۱۶۱۲۲۳_۱۰۵۸۱۳ ۲۰۱۶۱۲۲۳_۱۰۵۸۱۱ ۲۰۱۶۱۲۲۳_۱۰۵۷۴۷ ۲۰۱۶۱۲۲۳_۱۰۵۷۴۵

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff