مسابقات متنوع تیر اندازی در هفته دفاع مقدس برگزار می شود
+ پ -
مسابقات متنوع تیر اندازی در هفته دفاع مقدس برگزار می شود

ر ئیس هیات تیراندازی هرمزگان گفت : با نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس، هیات تیر اندازی هرمزگان برنامه ها و مسابقات متعددی را برای علاقمندان این رشته در نظر دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  ورزش پنج ، فرشید باوقار از برگزاری مسابقات مختلف تیراندازی در رشته های تفنگ بادی و تپانچه و اهداف پروازی در روزهای گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.

 

 

باوقار گفت: به مدت ده ماه که ریاست هیات را عهده دار بوده ام فعالیت های اساسی در تیراندازی هرمزگان صورت گرفته و تلاش ما اینست تا با فراهم نمودن زیر ساخت های مناسب این ورزش را ارتقا دهیم.

 

وی ادامه داد، از زمان مسئولیت حقیر تا امروز تعداد ۱۸ سلاح جدید برای تیراندازی استان تهیه شده و در اختیار باشگاه ها ی تیراندازی قرار داده شده تا علاقمندان بتوانند از سلاح های با کیفیت استفاده کرده و پیشرفت مناسبی داشته باشند، که در تاریخ تیراندازی هرمزگان بی نظیر است. ما تعداد ۸ سلاح را خریداری کرده ایم و پنج سلاح را بنیاد شهید استان در اختیار ما قرار داده و نیز تعداد پنج سلاح را سپاه در اختیار ما قرار داده اند که از همینجا از تمامی این عزیزان تشکر و قدردانی می کنم.

 

باوقار افزود، تعداد ورزشکاران بیمه شده ما در هیات افزون بر ۵۰ نفر است که این آمار بیش از دو برابر سال گذشته است.

 

رئیس هیات تیراندازی هرمزگان در پایان گفت: در طول هفته دفاع مقدس در نمایشگاهی که به این منظور برگزار می شود، غرفه تیراندازی راه اندازی خواهد شد.

 

همچنین به همین مناسبت مسابقاتی را دراستان در نظر گرفته ایم، در تاریخ ۲۶ و ۲۷ شهریور مسابقات تفنگ و تپانچه آقایان و بانوان رده سنی آزاد در سالن تیراندازی مجموعه تختی بندرعباس ، ۲۹ شهریور مسابقات تفنگ بادی رده سنی آزاد در سالن تیراندازی مجموعه تختی بندرعباس و سوم مهر ماه نیز مسابقات تراپ در محل نمایشگاه هفته دفاع مقدس برگزار خواهیم کرد.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff