مسابقات قرآن و عترت دانش آموزان سیریک برگزار شد+تصویر
+ پ -
مسابقات قرآن و عترت دانش آموزان سیریک برگزار شد+تصویر

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت: مسابقات قرآن و عترت دانش آموزان شهرستان با شرکت ۲ هزار نفر در دو بخش برادران و خواهران به مدت ۵ روز به میزبانی شهر بندرسیریک ، بمانی و شهید مردان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، ابراهیم ملاحی در حاشیه برگزاری این مسابقات افزود: این مسابقات با شرکت نفرات برتر مدارس متوسطه و راهنمایی شهرستان در سه بخش قرآن ، عترت و نماز در ۱۰ رشته قرائت، حفظ ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء ، حفظ کل، تفسیر ، صحیفه سجادیه ، نهج البلاغه، احکام ، مداحی ، انشای نماز ، اذان برگزار شد.

 

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان سیریک اظهار داشت: نفرات برتر هر رشته به مسابقات استانی که اسفندماه به میزبانی مرکز استان و یا شهرستان های استان برگزار می شود راه یافتند.
این مسئول ابراز داشت : برگزاری مسابقات قرآن کریم و ترویج فعالیت های قرآنی در میان دانش آموزان ضمن آشنایی آنان با مفاهیم و علوم قرآنی و ارزیابی از میزان توانایی در شناسایی استعدادهای ممتاز قرآنی این قشر که آینده سازان جامعه می باشند نقش بسزایی خواهد داشت.
ملاحی بیان کرد: مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزی هر ساله در چهار مرحله مدرسه‌ای، منطقه‌ای، استانی و کشوری برگزار می‌شود.
معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان سیریک اضافه کرد: غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان با قرآن، عترت و نماز، شناسایی استعدادهای قرآنی میان دانش‌آموزان، معرفی دانش‌آموزان با استعداد قرآنی به مراکز و مجامع خاص آموزشی از جمله مراکز دارالقرآن‌ها و حضور دانش‌آموزان در فضای رقابتی سالم از جمله اهداف برگزاری مسابقات قرآن دانش‌آموزی است.

انتهای پیام/ق

4 5 5 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18192021222324
انتهای پیام/ق

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff