مسائل دینی و اعتقادی دانش آموزان باید تقویت شود
+ پ -
مسائل دینی و اعتقادی دانش آموزان باید تقویت شود

فرماندار رودان اظهار کرد: در راستای اعتلای مسائل فرهنگی و معنوی در مدارس با توجه به تهاجم فرهنگی استکبار جهانی و غرب علیه جامعه جوان ایران اسلامی، مسائل اعتقادی و دینی، نماز و نمازخانه ها، توجه بیشتری در این زمینه داشته باشیم و دانش آموزان را در برابر خطرات فرهنگی حفظ کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی فرماندار شهرستان رودان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با اشاره به دوری از پرداختن به مسائل و موارد جانبی در شورای آموزش و پرورش، گفت: در راستای تقویت این شورا و بهبود وضعیت مدارس در بخشهای مختلف برابر با قانون تلاش شود ،تا درصدی از درآمد های ارگان های و نهادهای زیربط مانند شهرداریها ،دهیاریها ، کارخانجات و کارگاههای تولیدی که مقرر شده به این شورا اختصاص یابد، مطابق با مصوبه قانونی به  شورا پرداخت شود.

 

محمودی اظهار کرد: در راستای اعتلای مسائل فرهنگی و معنوی در مدارس با توجه به تهاجم فرهنگی استکبار جهانی و غرب علیه جامعه جوان ایران اسلامی، مسائل اعتقادی و دینی، نماز و نمازخانه ها، توجه بیشتری در این زمینه داشته باشیم و دانش آموزان را در برابر خطرات فرهنگی حفظ کنیم.

 

فرماندار رودان افزود : با انجام برنامه ریزی مناسب در جذب خیرین در حوزه مدارس تلاش و زمینه لازم را برای ورود آنها بهتر از گذشته فراهم شود.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff