افزایش شتاب علمی و توسعه، دغدغه اصلی آموزش‌و پرورش بندرخمیر است
+ پ -
افزایش شتاب علمی و توسعه، دغدغه اصلی آموزش‌و پرورش بندرخمیر است

مدیر آموزش‌وپرورش بندرخمیر اظهار کرد: افزایش شتاب علمی و توسعه کیفیت تحصیلی، دغدغه اصلی آموزش‌و پرورش بندر خمیر است و برای بهبود تحصیل دانش آموزان نیازمند همفکری اولیا و معلمان هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از لوار؛ عسکری زاده، مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان بندرخمیر در مراسم تودیع و معارفه نماینده آموزش‌وپرورش بخش رویدر گفت: بیش از ۲۵۰۰ دانش‌آموز با فعالیت آموزشی ۲۵۰ معلم که بومی رویدر هستند فرآیند تعلیم و تربیت را در این منطقه طی می‌کنند.
وی افزایش شتاب علمی و توسعه کیفیت تحصیلی را دغدغه اصلی آموزش‌و پرورش بندر خمیر عنوان کرد و افزود: برای بهبود تحصیل دانش آموزان نیازمند همفکری اولیا و معلمان هستیم و با بهره‌گیری از ظرفیت گسترده نیروی‌های مجرب آموزش‌و پرورش می‌توانیم به هدف تعیین‌شده برسیم.
عسکری زاده تصریح نمود: در حوزه آموزش‌و پرورش رویدر تلاش‌های خوبی به همت فرهنگیان منطقه صورت گرفته است که آمار ورود دانش آموزان به تحصیلات عالی و موفقیت در برنامه‌های فرهنگی و هنری بیانگر توانمندی دانش آموزان و برنامه‌ریزی معلمان فهیم شهرستان است.

 

مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر با قدردانی از ۶ سال خدمت هدایت الله میری در پست نمایندگی رویدر اظهار داشت: همراهی با برنامه‌های آموزش‌وپرورش یکی از مشخصه‌های مردم بخش رویدر است که با تداوم آن می‌توان گام‌های رو به رشدی در زمینه آموزش‌وپرورش را شاهد بود.

با حضور جمعی از فرهنگیان، مدیران ادارات، ائمه جمعه و مسئولان مراسم تودیع و معارفه نماینده آموزش‌وپرورش بخش رویدر در سالن دبیرستان نجمیه شهر رویدر برگزار شد.

در این مراسم امید دردری به‌عنوان مسئول جدید آموزش‌وپرورش بخش رویدر معرفی شد.
دردری پیش‌ازاین در پست‌هایی چون مدیر کانون ، کارشناس فرهنگی هنری و مسئول روابط عمومی آموزش‌وپرورش شیب کوه مشغول فعالیت بوده است.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff