مسئولین نگاه ویژه ای به ورزش جوانان داشته باشند
+ پ -
مسئولین نگاه ویژه ای به ورزش جوانان داشته باشند

دهیار روستای حکمی با بیان اینکه مسئولین باید نگاه ویژه ای به امر ورزش در روستاها داشته باشند افزود : اولین قدم برای سالم سازی جوانان و تشویق به سمت ورزش عمل کردن به وعده های داده شده است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، غلامشاه فدوی دهیار روستای حکمی یکی از دغدغه های جوانان روستا را نبود امکانات و تجهیزات ورزشی در روستا عنوان کرد و گفت: روستای حکمی با وجود جمعیت بالای ۵هزار نفر یکی از روستاهای فعال در  رشته های ورزشی فوتبال، فوتسال، هندبال و تکواندو در دو رشته بانوان و آقایان می باشد که نبود امکانات و تجهیزات ورزشی فعالیت جوانان را با مشکل مواجه کرده است.

 

فدوی در ادامه افزود: وجود زمین های خاکی و عدم ساخت زمین های ورزشی در خور روستا فعالیت در زمینه ورزش جوانان روستا را با مشکل مواجه کرده است.

 

دهیار حکمی راکد ماندن پروژه باشگاه ورزشی خویشاوند ، نبود سالن های چند منظوره  و زمین های ورزشی خاکی را یکی از دغدغه های ورزشی در این روستا عنوان نمود.

 

وی اضافه کرد: عدم مدیریت و فاقد برنامه زمانبندی مشخص جهت اتمام  پروژه زمین ورزشی خویشاوند با توجه به استارت اولیه ساخت آن در سال ۷۸ این پروژه را همچنان راکد و بدون مدیریت رها شده است.

 

فدوی بیان کرد: روستای حکمی با وحود کسب عناوین برتر شهرستان، استان و حتی نائب قهرمانی کشوری در رشته فوتبال رده سنی نوجوانان نبود امکانات ورزشی این روستا را با مشکلات عدیده ای مواجه کرده است.

 

دهیار  روستای حکمی در پایان خاطر نشان کرد: مسئولین نگاه ویژه ای به امر ورزش در روستاها داشته باشند و قول های داده شده را به عمل تبدیل نمایند و مشکلات ورزشی جوانان را مرتفع سازند.

 

روستای حکمی با وجود فعالیت و کسب عنوان قهرمانی در رشته های مختلف در لیک شهرستان ، استان و کشور همچنان فاقد امکانات و تجهیرات در زمینه ورزش است.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff