مسئولین خدوم نظامی ، فرجه ایی برای بازدید مردم از اماکن تاریخی جاسک در نظر بگیرند
+ پ -
مسئولین خدوم نظامی ، فرجه ایی برای بازدید مردم از اماکن تاریخی جاسک در نظر بگیرند

امام جمعه موقت جاسک با اشاره به روز میراث فرهنگی و قرار گرفتن برخی از آثار فرهنگی شهرستان در مناطق نظامی ، تصریح کرد: مسئولین خدوم نظامی ، فرجه ایی برای بازدید مردم از اماکن تاریخی جاسک در نظر بگیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل ازمکران نیوز، حجت الاسلام موسی فاطمی امام جمعه موقت جاسک در خطبه‌های امروز نماز جمعه جاسک با توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و اشاره به بحث تکبر و طمع و حسادت ، اظهار کرد: تکبر باعث می شود تواضع و فروتنی از قلب انسان خارج گردد.

 

وی افزود : هر گاه طمع وارد شود حیا از قلب انسان خارج میگردد و هر موقع حسادت وارد نهاد آدمی شود مهربانی و شفقت از آن خارج می گردد.

 

امام جمعه موقت جاسک با اشاره به فرا رسیدن ماه شعبان و تاکید بر انجام آداب این ماه ،تصریح کرد:در ماه شعبان روزه گرفتن و قرائت مناجات شعبانیه بسیار سفارش شده است.

 

وی در تشریح دیدار فرماندهان انتظامی با مقام معظم رهبری ،تاکید کرد: بحث امنیت در درجه اول قرار دارد و الان در قلب اتحادیه اروپا ناامنی وجود دارد ولی در کشور ما حتی در دورافتاده ترین مکانها ،با رشادتهای نیروهای نظامی،انتظامی و مرزبانی امنیت برقرار است.

 

غلامی اضافه کرد: در مسائل شهرستان کنترل سرقتهایی که از منازل صورت می گیرد باید انجام گیرد و حتی دو یا سه سرقت در ماه هم برای ناامن کردن این شهز کافی است و منزل اینجانب هم سه بار مورد سرقت سارقان قرار گرفته است.

 

امام جمعه موقت جاسک در پایان با انتقاد از کارشکنی عربستان در مسائل حج ، اظهار کرد: شرط آنها عدم برگزاری مراسم برائت از مشرکین و دعای کمیل است در صورتی که منطق قران اینست که در کنار شعار الله اکبر ،برائت از مشرکین باید صورت گیرد ولی آنها مخالف شعر مرگ آمریکا و واسرائیل هستند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff