مسئولین بستر مناسب را برای تحصیل و آموزش عمومی فراهم سازند
+ پ -
مسئولین  بستر مناسب را برای تحصیل و آموزش عمومی فراهم سازند

مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر پراکندگی جمعیت و همچنین مهاجرت فصلی به این شهرستان مرزی را از عواملی سختی کار آموزش دانست و گفت:: همه دستگاه‌ها و مسئولین با همراهی خود می‌توانند زمینه و بستر مناسب را برای تحصیل و آموزش عمومی فراهم سازند و آموزش‌وپرورش را یاری دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از   لوار ، اسماعیل خرامیده مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر در نشست کمیته پشتیبانی سوادآموزی گفت: با تلاش‌های صورت گرفته و همکاری مسئولان اجرایی، شهرستان بندر خمیر توانسته است گام‌های خوبی جهت شناسایی، جذب و رفع موانع بی‌سوادی بردارد.

وی استفاده از مدیران مدارس و دانش آموزان جهت ترغیب و تشویق اولیای بی‌سواد را یکی برنامه‌های اثربخش در این زمینه عنوان کرد و اظهار داشت: در سال گذشته ۹۳ سوادآموز در قالب ۴۳ کلاس درس مورد آموزش قرارگرفته‌اند که پس از کسب موفقیت در امتحانات مدرکی برابر با پایه سوم ابتدایی به آن‌ها اختصاص داده می‌شود.

مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر خواستار همراهی همه دستگاه‌های اجرای برای مسدود ساختن راه‌های بی‌سوادی شد و بیان کرد: همه دستگاه‌ها و مسئولین با همراهی خود می‌توانند زمینه و بستر مناسب را برای تحصیل و آموزش عمومی فراهم سازند و آموزش‌وپرورش را یاری دهند.

خرامیده پراکندگی جمعیت و همچنین مهاجرت فصلی به این شهرستان مرزی را یکی از عواملی دانست که کار آموزش را دشوار می‌کند.

در این نشست محمد ملایی معاون فرماندار بندر خمیر نیز با تأکید بر اینکه دین اسلام، دین سواد و آگاهی است گفت: روایات و توصیه‌های زیادی درباره علم‌آموزی به مسلمانان شده است که در جامعه کنونی باسواد ساختن افراد کار چندان دشواری نیست.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff