مسئولان نظام به جای دعواهای رسانه ای دغدغه خود را حل مشکلات مردم قرار دهند
+ پ -
مسئولان نظام  به جای دعواهای رسانه ای دغدغه خود را حل مشکلات مردم قرار دهند

در این زمانه کنونی که دشمنان به هر روشی برای از بین بردن اسلام و ایران متوسل می شوند و از هیچ کوششی فرو گذار نمی کنند چرا خودمان بواسطه اعمالمان آنها ر اامیدوار و شاد می کنیم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ حجت الاسلام مهدی یار زارع مدیر حوزه علمیه رودان در یادداشتی نوشت؛امام صادق ( علیه السلام) فرمودند:همان گونه که خدای عزوجل به شما دستور داده، با هم پیوند داشته باشید، به یکدیگر نیکی کنید، و برادرانی نیکوکار باشید.

دشمنی که در جنگ و ترور و فتنه و تحریم نتوانسته بین مردم و نظام فاصله ای ایجاد کند با این اختلافاتی که بین مسئولان نظام پیش آمده خوشحالی کرده و تلاش خود را دوچندان می کند. که البته زهی خیال باطل چرا که این مملکت رهبر و ولی فقیه دارد.
همه باید به اصل اتحاد و وحدت که سفارش قرآن و اهل بیت ع است و دغدغه جدی امام خمینی و مقام معظم رهبری است برگردند و به وظیفه خود عمل کنند. تا بتوانند مشکلات و نیازهای مردم عزیز این مملکت را برطرف کنند.
این سوال مردم است که می پرسند ؛ با وجود این همه مشکلات این دعوا ها این جدال ها برای چیست؟ این اتهام زنی ها ، این ایجاد تشویش و نگرانی در بین مردم برای چیست؟ چرا مسئولان به جای رسیدگی به مشکلات نظیر گرانی ، بیکاری و … ایجاد حاشیه میکنند؟ آیا وظیفه آنها این نیست که پای درد دل مردم بنشینند ؟ آیا واقعا نمی دانند که مردم گرفتارند ؟ آیا نمی دانند که نتیجه اصلی این دعوا ها نا امیدی و یأس مردم است؟ سفره ها که کوچکتر شده بسیاری از شرکت ها و کارخانه ها که تعطیل یا با کمتر از یک سوم ظرفیت خود کار میکنند.
مسئولان بدانند که مردم ایران بسیار باهوش و عاقل هستند و به خوبی فرق بین درست و غلط را می دانند و می دانند چه کاری باید انجام دهند. لذا برخی این سکوت را که نشان از بینش مردم و حجب وحیای آنهاست را به معنای دیگر تعبیر نکنند این مردم به خاطر علاقه ای که به نظام و ولایت دارند با این مشکلات کنار می آیند و سکوت می کنند.
بنا به وظیفه دینی ای که داریم به مسئولان توصیه می کنیم اولا به آغوش مردم برگردند به این مردم به این جوانها که بارها و بارها در طول حیات مبارک این انقلاب خود را ثابت کرده اند برگردند. اختلافات را کنار بگذارند و آن را علنی نکنند . هرکسی به وظیفه خود عمل کند و اگر کسی تخلفی کرده و از جایگاهش سوءاستفاده کرده باید جوابگو باشد.
مسئولان محترم قوه قضاییه باید با تکیه بر مردم با قدرت تمام به وظیفه خود که همان ایجاد عدالت می باشد عمل کنند و هر کس در هر لباس و جایگاهی که قراردارد با هر نسبتی که دارد باید در خصوص اعمالش پاسخگو باشد و اگر تخلفی کرده سریعا رسیدگی و حکم صادر شود. نباید متخلف احساس آرامش کند نباید اطاله دادرسی موجب ناامیدی مردم شود.
مسئولان محترم بدانند که این جایگاهی که دارند ثمره تلاش رشادتهای جوانان این مرز و بوم است . این آرامش را مدیون خون شهدایی هستند که از همه علایق خود برای حفظ نظام و انقلاب گذشته اند. باید در پیشگاه ایشان جوابگوی اعمال خود باشند. لذا باید تلاش کنند باید کار کنند روز و شب کار کنند و اگر اختلافی هست که باید باشد تا نظام پیشرفت کند آن را حل کنند و به میان مردم نکشند . زیرا این مملکت رهبر و ولی دارد.
امیدوارم که به زودی زود شاهد حل مشکلات مردم باشیم و بتوانیم به این مردم نجیب و گرامی ایران اسلامی خدمتی در خور شأن آنها انجام دهیم

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff