مسئولان ناتوان، کارها را به مردم بسپارند

امام جمعه سیریک گفت: اگر مسئولان توانایی انجام کاری ندارند خجالت نکشند ما خودمان به کمک نیروهای جهادی و انقلابی آنها را انجام می دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام محسن سالاری امام جمعه شهرستان سیریک با تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول ماهی که رحمت الهی و ذخایر برکات خداوندی در این ماه پدیدار می‏‌شودگفت: ماه ربیع الاول ماه میلاد مبارک پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع)، هجرت پیامبر اکرم(ص) از مکه به مدینه، آغاز امامت پربرکت حضرت بقیه اللّه(عج) و ماه رخداد واقعه عظیم «لیله‌المبیت» است.

وی با انتقاد از بلاتکلیفی و رها شدن برخی طرح های عمرانی در شهرستان افزود: جاده روستایی، روستای دودر به بند گرمان الان چند سال است که زیرسازی و آماده آسفالت بوده ولی متاسفانه بعلت عدم آسفالت آن هم اکنون در حال تخریب و هدر رفت هزینه بیت المال است و این خودش نوعی کوتاهی ، سهل انگاری و گناه است و مسئولان راهداری استان باید پاسخگوی اینگونه مسائل باشند.

امام جمعه شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: اگر مسئولان توانایی انجام کاری ندارند اعلام کنند و خجالت نکشند ما خودمان به کمک نیروهای جهادی و انقلابی آنها را انجام می دهیم.

انتهای پیام/