تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 328139
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
بیانیه دانشجویان انقلابی بشاگرد:

مسئولان دانشگاه نباید نسبت به نیروهای مومن و انقلابی گاز انبری عمل کنند

صدور حکم ناعادلانه و محرومیت دانشجوی انقلابی از خدمات رفاهی دانشگاه آیا چیزی جز کینه با دانشجویان انقلابی است لذا هشدار می دهیم بر اثر فشارهای بیرونی تصمیم گیری نکنید و نسبت به نیروهای مومن و انقلابی گاز انبری عمل نکنید چرا که جنبش دانشجویی از همه ی چیز خود خواهد گذشت اما نمیگذارد عده ای مسیر دانشگاه های ما را عوض کنند.

مسئولان دانشگاه نباید نسبت به نیروهای مومن و انقلابی گاز انبری عمل کنند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ بیانیه جمعی از دانشجویان انقلابی بشاگرد در خصوص حمایت از دانشجویی انقلابی دانشگاه هرمزگان”سید محمد متولی” به شرح ذیل است: اگر دانشگاه اصلاح شود مملکت اصلاح می شود و اگر دانشگاه فاسد شود ممکلت فاسد می شود. امام خمینی(ره)

 
عزیزان من! دانشگاه مرکز علم و آگاهی است هر چیزی مزاحم علم باشد، جایش در دانشگاه نیست. دانشگاه ضربه اساسی را از همین دخالت‌ها و نقش آفرینی متحجران سیاسی در محیط های دانشجویی می خورد. امام خامنه ای(مدظله العالی)

 

 

انقلاب اسلامی همواره با پایبندی به اصول حقه خودش در مسیر تندبادهای روزگار مصون مانده و توانسته در این بین با قدرت گام بردارد. انقلاب نه تمام می شود و نه تمام شدنی است. تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده در طول لحظه به لحظه این انقلاب همواره انقلابی دیگر می شود. درسنامه انقلاب اسلامی از ۵۷ تا هشت سال جنگ، از تحریم های اقتصادی تا جنگ فرهنگی، از فتنه ۷۸ تا فتنه۸۸ همه اینها انقلاب هایی درون انقلاب اسلامی است. انقلاب هایی که قرآن نوید می دهد تا چهره نفاق را رسوا کند.

 
یکی از این مقاطع تاریخی انقلاب اسلامی فتنه ۸۸ است که عمق دشمنی گفتمان چپ را با انقلابی بودن جمهوری اسلامی نشان داد. تا لکه ننگ باغی انقلاب بر چهره ی رئیس دوره اصلاحات بخورد. اما فتنه تمام نشد چرا که فتنه گران با لطف انقلاب اسلامی آب در دلشان تکان نخورد.

 
کسانی که یک روز با نظام دشمنی کردند و حال برای ما پز روشنفکری می دهند هنوز جواب ندادند جرم کسانی که در یک کشور علیه نظام حاکم فتنه و شورش می کنند چیست؟ باید از این افراد به اصطلاح روشنفکر پرسید که در همان نظام های لبیرال دموکرات غرب هم کسی حق ندارد نظام حاکم را نقد کند چه برسد علیه آن فتنه انگیزی کند.

 
ضرب المثلی هست که می گوید: محبت که از حد بگذرد ابله گمان بد می برد. قصه ما و فتنه گران ۸۸ این است.سیر سیاسی کردن دانشگاه ها و تبدیل کردن دانشگاه به باشگاه سیاسی به ایستگاه دانشگاه هرمزگان رسیده است. با مرور اتفاقات یک سال اخیر بیم آن می رود که دانشگاه بازیچه جریان های سیاسی ناسالم قرار گیرد  و وجود فتنه گرانی که به فرموده رهبر انقلاب کشور را به لبه پرتگاه بردند. و حال امروز می بینیم همان فتنه گران دغدغه اسلام و نظام را دارند و به دنبال گدایی کردن جایگاه خوبش در دانشگاه هستند.

 

اگر دانشگاه محل فتنه گران شد جامعه هم محل فتنه گران می شود همانطور که امام فرمودند اگر دانشگاه فاسد شد مملکت هم فاسد می شود.

 
حال باید از مسئولین دانشگاه هرمزگان پرسید آیا شما فتنه ۸۸ را به فراموشی سپرده اید؟ که اجازه ورد افراد فتنه گر را به دانشگاه می دهید؟

 
باید پرسید آیا دانشگاه هرمزگان به دنبال اجرای منویات رهبر انقلاب است یا اجرای فرمانهای فتنه گران؟

 
صدور حکم ناعادلانه علیه کسی که مانع ورد افراد فتنه گر شده است. آیا چیزی جز کینه با دانشجویان انقلابی است. جوانان مومن و انقلابی که رهبر انقلاب می فرماید قدر انها را بدانید. انها را متهم به تندوری و افراطی گری نکنید در مواقع لزوم اینها سینه خود را سپر دولتها می کنند. حال باید دید که سیاست گذاری دانشگاه هرمزگان چقدر از فرمانهای امام خامنه ای فاصله گرفته است. بواسطه ورود افراد فتنه گر به دانشگاه، دانشجویی را از اقدامات رفاهی دانشگاه محروم می کنند. باید پرسید کدام بند از کمیته انظباطی شما اجازه چنین حکمی را داده؟ آیا به شما اجازه داده تا افراد معلوم الحال فتنه را به دانشگاه دعوت کنید و در مقابل با فراد انقلابی چنین برخوردهایی داشته باشید؟

 
امروز یک بار برای همیشه باید مسئولین دانشگاه و جبهه انقلابی استان این مسئله را حل کنند یا دانشگاه را به افراد معلوم الحال بسپارند و اجازه جولان دادن فتنه گران را بدهند یا تمام نیروهای انقلابی در این خصوص مسئولان دانشگاه را محکوم کنند.

 
اگر دانشجو مقابل ورودافراد فتنه گر می ایستد وظیفه اوست اما وظیفه شمای مسئول دانشگاه چیست؟

 
امروز جنبش دانشجویی استان در پیج حساس تاریخی خود قرار گرفته است. جنبش دانشجویی نباید اجازه جولان دادن را به افراد معلوم الحال ان هم در مهمترین مرکزاستان بدهد.

 
مسئولان دانشگاه از سکوت و رأفت دانشجویان انقلابی در خصوص قبح شکنی از فتنه۸۸سو، استفاده کردند و علیه دانشجوی انقلابی حکمی ناعادلانه صادر کردند. اما اگر از روز اول مسئولان دانشگاه درخصوص این قبح شکنی ها به پای میز محاکمه کشیده می شدند .قصه طور دیگری بود.

 
در پایان ما دانشجویان انقلابی شهرستان بشاگرد در خصوص قبح شکنی های صورت گرفته در دانشگاه هرمزگان نسبت به افراد معلوم الحال فتنه نارضایتی خود را اعلام می داریم و خواستاریم مسئولان دانشگاه هر چه سریعتر این روند را متوقف کرده و به خط انقلاب بر گردند.

 
ما دانشجویان انقلابی بشاگرد حمایت خود را از سید محمد متولی اعلام می داریم و خواستار اعلام ورود دادستانی به این مسئله هستیم تا علیه دانشگاه هرمزگان به دلیل اعمال خلاف قانون و ورود افراد فتنه گر بدون مجوز شورای تامین اعلام جرم کند.

 

دانشجویان انقلابی بشاگرد خواستار یکدستی جنبش دانشجوئی استان نسبت به این مسئله هستند و اعلام  می دارد امروز پای آبروی جنبش دانشجویی انقلابی در میان است و تنها بحث شخص مطرح نیست.
ما دانشجویان انقلابی بشاگرد از دلسوزان و دغدغه مندان استان هرمزگان اعم از نماینده های مجلس تا مسئولین انقلابی این استان خواستاریم نگذارند دانشگاه هرمزگان اینگونه عمل کند.

 
سخن آخر خطاب به ریاست محترم دانشگاه هرمزگان در دوره حضرتعالی تصویر شخصی که بر اساس مصوبه قانونی ممنوع االتصویر بود در دانشگاه شما پخش شد چرا نسبت به زیر پا گذاشتن قانون کشور بندهای کمیته انضباطیتان به نمایش در نیامد. به راستی این همه قبح شکنی و تطهیر فتنه گران در دانشگاه شما برای چیست؟ هشدار می دهیم بر اثر فشارهای بیرونی تصمیم گیری نکنید و نسبت به نیروهای مومن و انقلابی گاز انبری عمل نکنید. چرا که جنبش دانشجویی از همه ی چیز خود خواهد گذشت اما نمی گذارد عده ای مسیر دانشگاه های ما را عوض کنند.

 

انتهای پیام/ی

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=328139
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,529 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی