مسئولان به جای دعوای سیاسی و حزبی به اقتصاد مقاومتی بپردازند

+ پ -
مسئولان به جای دعوای سیاسی و حزبی به اقتصاد مقاومتی بپردازند

امام جمعه شهربندرچارک گفت: مسئولان کشور باید فرمایشات رهبر انقلاب را آویزه گوش خود قرار دهند و به اقتصاد مقاومتی بپردازند‘و ازنعمت ها و ضرفیت های داخل استفاده بهینه بکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مــــرواریــــد نـــیــــوز: حجت الاسلام و المسلمین عباس کثیر امام جمعه بندرچارک ظهر امروز در خطبه های این شهر تقوای الهی را وسیله نجات و رستگاری دانست و گفت: تقوی ملکه و وسیله ای است که باعث می شود مومن به راحتی به وظایف خود در راستای بندگی خداوند تبارک و تعالی عمل نماید.

 

وی افزود: با توجه به درگیری انسان با امور دنیا از قبیل تجارت ‘ثروت‘فرزندان‘نعمت ها وفتنه ها این تقوی است که می تواند انسان را سربلند و به سلامت خارج کند.

 

امام جمعه بندرچارک درادامه به ارتباط مستقیم نعمتهای الهی و تقوی پرداخت و  با اشاره به آیه ای ازقرآن کریم بیان کرد: عاقبت نیک و بهشت برین و  منزلگاه آخرت برای متقین است همانهایی که در دنیا خواهان برتری تکبرنیستند و اهل فسادوکناه نیستند.

 

خطیب نماز جمعه شهرچارک درادامه خطبه هایشان به بحث نماز اول وقت و اهمیت آن وسفارشهای فراوان به نمازجماعت پرداخت و به حدیثی ازپیامبراکرم صلی الله علیه وآله وسلم اشاره نمود و گفت: پیامبرفرمودند: همیشه نماز را به جماعت بخواند(درهرحالی که باشد)درسفر و حضور در وطن(درروز قیامت از پل صراط همانند برق عبور خواهیدکرد و در زمره سابقین و اولین اشخاصی قرار خواهیدگرفت که به بهشت داخل می شوند

 

کثیر در ادامه سخنانش به چندین مناسبت اشاره کرد و فرارسیدن رحلت پیامبراکرم صلی الله علیه وآله وسلم و شهادت فرزند ایشان‘امام حسن مجتبی و امام رضاعلیهم السلام رابه امام زمان و نمازگزاران و محبین اهل بیت(ع) تسلیت گفتند.

 

وی به  راهپیمایی بزرگ اربعین نشان از وحدت و صلابت شیعیان وعامل ترس رعب دشمنان اسلام دانست و در ادامه قبولی زیارت و عبادت زوار را از خداوند خواستار شد.

 

امام جمعه شهربندرچارک با تبریک  هفته بسیج و با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان عنوان کرد: مسئولان کشور باید فرمایشات رهبر انقلاب را آویزه گوش خود قرار دهند و به اقتصاد مقاومتی بپردازند‘و ازنعمت ها و ضرفیت های داخل استفاده بهینه بکنند وی افزود: تاکی باید در داخل کشور شاهد دعواهای سیاسی وحزبی باشیم‘ تاحالا شده که مسؤلان بر سر برنامه های اقتصادی باهم دعواداشته باشند.

 

حجت الاسلام کثیر امام جمعه بندرچارک در با اشاره به  بدعهدی های تاکید کرد: تا چه زمانی و چه مکانی و تاچه حدی بایدبه آمریکا دلخوش باشیم‘آیاعهدشکنی آمریکا را نمی بینیم.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff