مسئولان با حرکت در مسیر توسعه ،شعار سال را محقق کنند
+ پ -
مسئولان با حرکت در مسیر توسعه ،شعار سال را محقق کنند

امام جمعه پارسیان با اشاره به شعار”اقتصادمقاومتی،اقدام وعمل”گفت:همه مسئولین با حرکت در مسیر توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور، تحقق شعار سال را ایجاد نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر ضمن تبریک سال نو ، اظهار کرد: با توجه به اینکه مسئله برجام به فرجام رسید وهمچنین تحریم های ظالمانه ای که برملت ایران اسلامی تحمیل شده بود از بین رفته است،مقام معظم رهبری با بینشی عمیق بار دیگر روی اقتصاد مقاومتی تأکید نودند وشعار سال ۹۵ را،اقتصادمقاومتی،اقدام وعمل نامگذاری نمودند.

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به بیانات مکرر مقام معظم رهبری در سال گذشته نسبت به اقتصاد مقاومتی، خاطرنشان کرد:ایشان شعار امسال را در راستای شکوفایی اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی ملت ایران انتخاب نمودند و براستفاده از تولید داخلی و عدم وابستگی به خارج از مرزها را مد نظر دارند.

 

حجت الاسلام میرزایی افزود:شعارهایی که مقام معظم رهبری هرساله در ابتدای سال انتخاب می کنند براساس شرایط کشور و نقشه های دشمن است وایشان با توجه به اوضاع جامعه عنوان شعار سال را برمی گزینند تا ملت ایران آگاه تر شوند و تمرکز خود را برای استحکام آن شعار حفظ نمایند وبا جدیت واقتدار در پی پیشرفت آن تلاش نمایند.

 

وی ادامه داد:همگان وظیفه دارند تا منویات مقام معظم رهبری پیرامون شعار سال ۹۵ را سرلوحه کار وعمل خود قرار دهند و با همدلی بین دولت وملت و با پیشرفت هایی که به دست خواهیم آورد جلوی نفوذ دشمن را گرفته وآنان را ناامید و از توطئه های شوم آنان در امان باشیم.

 

امام جمعه پارسیان درپایان گفت:امیدواریم سال ۹۵ سالی توأم با خیر و برکت و سلامتی برای عموم مردم باشد و شاهد موفقیت‌ و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در این سال باشیم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff