مسئولان با تمام ظرفیت ها برای رفع مشکلات مردم گام بردارند

امام جمعه رودان گفت: مسئولان در راستای بهبود وضعیت معیشت و مشکلات مردم قدم بردارند و با تمام ظرفیت‌ها مشکلات را پیگیری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام مهدی دری، امام جمعه رودان در خطبه های نمازجمعه این هفته فرارسیدن ولادت حضرت زینب (س)، را به عموم مردم و بویژه پرستاران تبریک گفت و اظهار کرد: ولادت با سعادت حضرت زینب(س) به عنوان روز پرستار فرصت مغتنمی است تا از فداکاری ها پرستاران در خط مقدم مقابله با بیماری کووید۱۹ تقدیر و تشکر کرد.

امام جمعه رودان افزود: دولت بنا را بر تحریم شکنی گذاشت و مساله فروش نفت توسعه پیدا کرد و طراحی دولت هم به جایی رسید که دیگر به انتقال پول از طریق بانکها احتیاج نداشته باشد از این رو آمریکا خواست با قدرت نظامی جلوی این کار را بگیرد و راه آن نیز دزدی دریایی بود و در این مسیر در خلیج فارس به خاطر حضور قدرتمند شناورهای ارتش و سپاه جرأت نکردند و خواستند در دریای عمان این کار را انجام دهند و آمریکا ۴۰ سال است که شکست می‌خورد و آخرین آن در ماجرای دریای عمان و نفتکش اتفاق افتاد.

حجت الاسلام دری  ادامه داد: اقدام افتخارآمیز سپاه و خار و ذلیل شدن آمریکا در خلیج فارس نماد درخشش ایمان ملت ایران بود که اندکی از آن در خلیج فارس بروز کرد؛ دشمنان بدانند در هر جای عالم‌ منافع کشور را به خطر بیندازند سپاه و ارتش در زمین و دریا آنها را به گل خواهد نشاند.

وی اضافه کرد: امارات به جای آنکه برای ثبات و امنیت کشور خود به مردم و کشورهای منطقه تکیه کنند دست کمک به سوی استکبار جهانی و اسراییل خونخوار دراز کرد که با این کارشان آن آبرویی که در بین مسلمانان داشتند از بین رفت و حالا به خاطر این که بتوانند اون آبروی از دست رفته خودشان را به دست بیاورند به دنبال ارتباط با کشور عزیزمان ایران هستند.

خطیب نمازجمعه رودان با بیان این‌که مردم امروز با مشکلات زیادی درگیر هستند ادامه داد: مسئولان باید به صورتی فعالیت کنند که در این شرایط مشکلات مردم هر چهار بخش کاهش پیدا کنند و آنچه موجب دلگرم شدن مردم می‌شود خدمت‌رسانی هرچه بیشتر مسئولان در عرصه محرومیت زدایی و رفع مشکلات مردم است.

امام جمعه رودان بیان کرد: مردم دربخش ها درخواست دارند ادارات در هر بخش یک نمایندگی در جهت رفع مشکلات داشته باشند که برای رفع مشکلات خود مسافتی طولانی طی نکنند و مدیران هرچه در راستای خدمت به مردم و بهبود زندگی و معیشت مردم قدم بردارند از ارزش بسیار بالایی برخوردار است.

حجت الاسلام دری خاطر نشان کرد: موضوع مشکل آب اصلی ترین مشکل در برخی روستاها می باشد و که ان شاءالله با پیگیری های مسئولان مربوطه رفع شود.

انتهای پیام/