مسئولان از خدمت به جانبازان و خانواده های شهدا غفلت نکنند
+ پ -
مسئولان از خدمت به جانبازان و خانواده های شهدا غفلت نکنند

معاون فرماندار بستک گفت: مسوولان از خدمت به جانبازان و خانواده های شهدا غفلت نکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به  نقل از جهانگیریه، محمد احمدی معاون فرماندار بستک در  مراسم تجلیل از جانبازان و خانواده شهدا با اشاره به رشادت های شهدا و جانبازان اظهار داشت: اقتدار و سربلندی کشور، مرهون خون شهدا و ایثارگری‌ها و فداکاری‌های فرزندان این مرز و بوم است که مال و جان خود را در راه خدا فدا کردند.

 

معاون فرماندار بستک افزود: پیروزی و حفظ انقلاب اسلامی وامدار فداکاری ملتی است که در صف نخستین آن باید از شهدا  و جانبازان نام برد.

 

وی تصریح نمود: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران، قدردانی از مقام شهدا و ایثارگران همواره جزو اساسی ترین رویکردهای مسوولان نظام بوده است.

 

مهندس احمدی، تجلیل و تکریم از خانواده های شاهد و ایثارگران را یک وظیفه بزرگ دینی، ملی و انقلابی دانست و افزود: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب در تکریم و خدمت به خانواده های معظم شهدا، حضور در بین شما عزیزان قوت قلب برای همه مسئولان نظام است.

 

مهندس احمدی با بیان اینکه تمام تلاش دولت تدبیر و امید برای رفع مسائل و مشکلات ایثارگران و جانبازان و خانواده های شهدا است، بیان داشت: خدمت به خانواده‌های شهدا  و جانبازان فرصت ارزشمندی است که بایستی مدیران و مسئولان آن را قدر بدانند و از آن غفلت نکنند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff