مسئله ی نفوذ در جمهوری اسلامی امری جدید نیست
+ پ -
مسئله ی نفوذ در جمهوری اسلامی امری جدید نیست
گفتگوی اختصاصی با رئیس قرارگاه عمار کشور:

مسئله ی نفوذ در جمهوری اسلامی امری جدید نیست

رئیس قرارگاه عمار کشور اظهار کرد: مقام معظم رهبری (حفظه الله) در دو مطلب خیلی تاکید دارند، از سال گذشته تا الان، یکی مسئله ی نفوذ و یکی مسئله ی انقلاب، راجع به مسئله ی نفوذ تذکر دادند، مراقب باشید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب رئیس قرارگاه عمار در گفتگو با پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز، گفت: مقام معظم رهبری ( حفظه الله) در دو مطلب خیلی تاکید دارند، از سال گذشته تا الان، یکی مسئله ی نفوذ و یکی مسئله ی انقلاب، راجع به مسئله ی نفوذ تذکر دادند، مراقب باشید و بعد فرمودند باید انقلابی باشیم، من انقلابی هستم دیپلمات نیستم، فرمودند مجلس خبرگان باید انقلابی باشد، رهبری که قرار است بعدا شما انتخاب بکنید باید انقلابی باشد.

 

وی افزود : مسئله ی نفوذ در جمهوری اسلامی امری جدید نیست که ایشان می خواهند ما را نسبت به اصل نفوذ توجیه کنند، شهید بهشتی و  یارانش توسط یک نفوذی به نام کلاهی، شهید رجایی و با هنر توسط یک نفوذی به نام کشمیری و شهید مطهری  هم توسط یک نفوذی شهید شده اند، این آقایی که شهید مطهری را شهید کرد، اگر تا روز قبل می دیدی پشت سر او نماز می خواندی، شاگرد آقای موسوی خوئینی ها بود، او تفسیر می خواند، وقتی دستگیر شد، خودکشی کرد.

 

رئیس قرارگاه عمار کشور اظهار کرد: این را بدانید، آدم متدیّن معتقد به دین هرگز خودکشی نمی کند، هر گاه خودکشی کرد معلوم است که این عامل سرویس ها بوده برای اینکه اطلاعات لو ندهد، چون بین آن ها قانون است، خودش را بکشد، یعنی یک نفوذی بود و ما اطلاعات و ثروت های فراوانی توسط نفوذی هایمان سرقت شد، پس نفوذ امر جدیدی نیست.

 

طائب در خصوص اینکه چرا مقام معظم رهبری اخیرا انقدر روی نفوذ تاکید کردند بیان کرد:  هر گاه رهبر روی یک مطلبی دائما آمد تاکید کرد، معلوم می شود که یک امر فوری فوتی جدید دارد اتفاق می افتد که اگر حواسمان را جمع نکنیم از این منظر ضربه می خوریم.

 

وی در خصوص اینکه چرا دشمن می خواهد نفوذ کند؟ و چرا از کلمه دشمن استفاده کرده است گفت: چون خودی که نمی خواهد به خودی نفوذ کند، پس همیشه وقتی کلمه ی نفوذ گفته می شود یعنی نفوذی دشمن است، دشمن هر گاه نتواند به شکل علنی عملیاتش  را انجام دهد به سراغ نفوذ می رود.

 

رئیس قرارگاه عمار کشور یاد آور شد: پس الان که فوری فوتی دشمن رفته سراغ نفوذ معلوم می شود که به یک جداره ای رسیده، به یک بن بستی رسیده که از این بن بست با عملیات علنی نمی تواند عبور کند، رفته است به سراغ اینکه از این بن بست از طریق نفوذ عمل کند.

 

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff