مزاحم اینترنتی در بندرعباس دستگیر شد

+ پ -
مزاحم اینترنتی در بندرعباس دستگیر شد
سرپرست پلیس فتا هرمزگان:

مزاحم اینترنتی در بندرعباس دستگیر شد

سرپرست پلیس فتا استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت در اینترنت در شهرستان بندرعباس خبر داد.

سرهنگ دوم علی اصغر افتخاری، سرپرست پلیس فتا هرمزگان در گفتگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ گفت‌: پیرو شکایت یکی از شهروندان بندرعباس مبنی بر ایجاد مزاحمت در فضای مجازی پیگیری پرونده در دستور کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

سرپرست پلیس فتا افزود: طبق اظهارات شاکی، فردی ناشناس درسایت دیوار با بارگزاری شماره تلفن شاکی اقدام به فروش یک عدد ماشین با قیمت خیلی پایین‌تر از نرخ واقعی نموده است که باعث ایجاد مزاحمت و سلب  آسایش وی گردیده است که در این خصوص  شکایت و درخواست رسیدگی نمود.

سرهنگ افتخاری افزود: در ادامه با انجام اقدامات فنی و تخصصی اطلاعات مهمی از متهم استخراج گردید که پس از ارائه مستندات به شاکی پرونده بیان نمود این اطلاعات مربوط به همکار وی می‌باشد.

وی در تشریح این خبر ادامه داد: با هماهنگی مقام محترم قضایی متهم  به این پلیس احضار و در خصوص موضوع از وی تحقیق که متهم در همان ابتدا به بزه انتسابی معترف و دلیل ایجاد مزاحمت علیه شاکی را  اختلاف حساب مالی با شاکی عنوان  نمود.

سرپرست پلیس فتا هرمزگان بیان کرذ: برابر قانون هرگونه اقدامی که باعث سلب آرامش شهروندان در فضای مجازی شود جرم بوده و با خاطی به صورت قاطعانه برخورد خواهد شد.

سرهنگ افتخاری خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مواجه با افراد مشکوک و همچنین جهت اطلاع رسانی جرایم در فضای مجازی می توانند به سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir  بخش ارتباطات مردمی اعلام نمایند.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff