مرگ ناگهانی دانش آموزم تلخ ترین خاطره دوران خدمتم بود/ نظام آموزشی به وظایف خود درست عمل نمی کند
+ پ -
مرگ ناگهانی دانش آموزم تلخ ترین خاطره دوران خدمتم بود/ نظام آموزشی به وظایف خود درست عمل نمی کند

معلم هرمزگانی اظهار کرد: مرگ ناگهانی یکی از یکی از دانش آموزانم تلخ ترین دوره خدمتم بود که متاسفانه نظام آموزشی به وظایف خود درست عمل نمی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ شیخ احمد عالی زاده معلم هرمزگانی در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس؛ با بیان اینکه واژه معلم به قشر بخصوصی ازافراد جامعه که در عرصه های تعلم و تربیت در مدارس و دانشگاهها فعالت دارند اطلاق می شود، گفت: با توجه به معنا و مفهوم واقعی این کلمه همه باید در درست عمل کردن الگو و معلم باشند و آموخته های مفید و سازنده خود را به دیگران منتقل کنند و با این انتقال صحیح و درست زندگی جوانان و نوجوانان را متحول سازند.

 

معلم هرمزگانی اظهار کرد: افتخار می کنم به اینکه این واژه( واژه معلم) بر من و امثال اینجانب که در عرصه تعلیم و تربیت فعالیت داریم اطلاق می شود.

 

عالی زاده تصریح کرد: امیدوارم من هم بتوانم مانند سایر همکارانم به وظایف انسانی و اسلامی خود آن گونه که شایسته این مقام عالیست عمل نمایم  اما سوگند به رب کعبه مسئولیتی بسیار سنگین است و چه اندک هستند آنهایی که باید قدر بدانند.

 

وی افزود: به مدت ۲۵سال است که در هنرستانها و دبیرستانهای ناحیه یک بندرعباس درس عربی و دفاعی را تدریس می کنم اما قبلا درس روانشناسی را نیز تدرس کرده ام.

 

معلم هرمزگانی بیان کرد: هر شخصی که پا به عرصه معلمی می گذارد به خاطرات تلخ و شیرینی روبرو می شود.

 

عالی زاده با اشاره به مرگ ناگهانی یکی از شاگردانش در دوره خدمت گفت: یکی از دانش آموزان از اهالی ایسین که برای تحصیل به بندرعباس رفت و آمد می کرد تصادف کرد و فوت شد که در مراسم این دانش آموز با تمام غم و اندوه ار این مصیبت حضور پیدا کردم  که متاسفانه نظام آموزشی به وظایف خود درست عمل نمی کند.

 

وی یادآور شد: با وجود شرایط سخت و خاطرات تلخ در این بین خاطرات شیرینی از جمله دست یافتن دانش آموزان به مدارج علمی و جایگاههای اجتماعی والا نیز ازدواج دانش آموزان از جمله خاطرات شیرین دوران خدمت می باشد.

 

معلم هرمزگانی با بیان اینکه آقای جهانبخش از دانش آموزانم بود، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه جهانبخش مادر و خواهر خود را از دست داده بود اما با صحبتهای و دگرمی های من که باید آرزوی دیرینه مادرش را محقق سازد با وجود ناراحتی و مشکلات بسیار به تحصیل خود ادامه داد و ه اکنون مسئول سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff